Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltottak a facebookon egy...

Tiltottak a facebookon egy hírdetésem miatt. Valaki járt így? Ha igen hogy sikerült csinálni újjat? Ezt az üzenetet kaptam:

Figyelt kérdés

Felraktam hírdetni egy terméket amit a facebook szerint nem lehetett volna.Ezt az üzenetet kaptam amióta belépek nem enged be, ezt írja :

A fiókod le van tiltva.

Kérjük, további információért keresd fel a Súgóközpontot.

A fiókodat 2020. nov. 24. napjával le kellett tiltani. Ha úgy gondolod, hogy a fiókod letiltása tévedésből történt, a Súgóközponton keresztül a fiók letiltása után legfeljebb 30 napig további információt küldhetsz. Ezt követően a fiókod végleg le lesz tiltva, és nem lesz lehetőséged ismételt ellenőrzést kérni.


Próbálkoztam már írni nekik mindig gépi válasz...

Hogy felülvizsgálják amit írtam stb...

Én próbáltam csinálni a nevemmel újjat azt is letiltották.

ilyenkor mi a teendő járt már valaki így?

Várjam meg a 30napot és esetleg utánna regisztrálhatok vagy soha többé? köszönöm a választ



2020. nov. 25. 18:35
 1/1 Laus baba válasza:

Nézz körül az alábbi oldalon, elvileg itt leírják, hogy mit tudsz ilyen esetben tenni!


[link]

2020. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!