Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az mennyire elfogadható, ha...

Az mennyire elfogadható, ha valaki egy Facebook csoportban a csoporttagoknak privát üzenetben ajánlgatja a saját csoportját?

Figyelt kérdés
Hogy oda lépjenek be. A téma hasonló. De: Én magamból kiindulva, ha érdekel egy téma, akkor rákeresek, és a nekem szimpatikus csoportokba kérem a felvételemet. Nem kell, hogy idegenek ajánlgassanak, főleg nem privát üzenetben. Nekem ez egy kicsit a kéretlen levél, kéretlen reklám, spam kategória, vagyis zaklatás. Olyan, mintha csak azért lépett volna be a csoportba, hogy magát reklámozza. De nyíltan nem meri, ezért sunyiban teszi. Szerintetek ez elfogadott, vagy nem?

2020. dec. 5. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hallottam még ilyenről, de szerintem nem kell ezt olyan véresen komolyan venni. Most miért, a Facebook egy közösség, miért ne reklámozhatná magát valaki, hogy minél több emberhez eljusson? :-D Mivel a Facebook igen csak korlátozott lehetőségeket nyújt a csoportok, oldalak stb. terjesztésére, még szép, hogy kicsit reklámozza magát. Az meg, hogy te spam-nek veszed, a te dolgod. Ha nem érdekel, ne nyisd meg, ez ilyen egyszerű. Sajnos nem lehet olyat, hogy pl. csak egy sima értesítőt küldjön bárkinek is, azt csupán az ismerőseinek tud, amit persze sokan szintén figyelmen kívül hagynak és persze hogy alig nő a rajongótábora... Inkább örülj, hogy egy új csoporttal/oldallal ismerkedhetsz meg, még lehet meg is tetszik. :-)
2020. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát szerintem meg ha annyira tagokat akar magának, akkor legyen olyan egyenes, és írja ki a csoportba. Nem tiltja a szabályzat.

De valamiért jobb sunnyogni.

Nekem eszemben sincs egy ilyen sunyi ember csoportjába belépni. Főleg, hogy belenéztem, és tele van a saját fizetős szolgálataival.


Persze ez csak az én véleményem.

2020. dec. 7. 22:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagy fizessen a facebook reklámért, ahogy mások is teszik. De csoportnak álcázni a vállalkozását, és más népszerűségét kihasználva embereket toborozni.... hát ez nekem valahogy nem fér bele az értékrendembe.
2020. dec. 7. 22:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!