Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Új routerem van (dual band)...

Új routerem van (dual band) es az xbox az 5GHz-sre csatlakozik, lassithatja ez az online játékokat?

Figyelt kérdés
Bizonyos esetekben mintha néha azóta akadás lenne egy pillanatra . De nem értem miért, mikor eddig régi 2,4GhZ-s volt és nem volt gond

2020. dec. 7. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Elvileg sokkal gyorsabbnak kéne lennie.

Kivétel, ha messze van neki a router.

2020. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A wifi soha nem lesz annyira stabil, mint egy kábel. A zavar függvényében kisebb megakadások előfordulhatnak.
2020. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.de ha messze van, nem disconnectelne?

2.tudom, de előtte se kábellel használtam

2020. dec. 7. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem olyan messze, hogy disconnect-eljen, csak annyira, hogy zavaros legyen a jel, és így sok csomagot újra kelljen küldenie. Milyen a jelerősség?
2020. dec. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fullos a jelerosseg :/
2020. dec. 7. 23:17
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha fullos a jel (lehetőleg vékony vagy egyáltalán nincs) fal az xbox es a router között, akkor jobb mint a 2.4Ghz. Nekem egy fal van a teló és a router között (40cm tömör tégla), nem sok jel marad az 5Ghz-ből. Szóval kozelre a magasabb frekvenciaju wifi jobb, de nagyon háklis a falakra.
2020. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Basszameg, ez lesz a baj, mert 2 fal van :/
2020. dec. 10. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a kettő frekvencia külön wifi, szóval bekéne tudod allítani, hogy melyikre csatlakozzon. Esetleg ha csak egy van, lehet kivan a másik a routerbe kapcsolva. Netán ha tudnál kábelt húzni, az a biztos :D
2020. dec. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja a 2,4ghz-sra is ra tudok csatlakozni csak hat ezert vettem 5ghzst 😃
2020. dec. 10. 22:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Panelben lakótársam szobájában van a router. Nálam PC wifiről megy (laptop, telefon, tv is). A ping kb 8-10ms. 2.4GHz 80-90Mbit maximum, 5GHz 300Mbit (kimaxolva az internet sávszélességet). Egy 4 antennás Asus PCE-AC88 wlan kártyám van. Azért cseréltem le az Asus Dual Band AC1300 usb-s megoldást erre, mert gyakori volt az usb újracsatlakozása a windows-ban. A pci-e slot-os hardver stabilabb. Egyébként mindkettővel jó a jel. 3m távolságban van a router + egy 25cm-es betonfal is elválsztja a géptől.
2020. dec. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!