Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Messenger megjavult, most a...

A Messenger megjavult, most a facebook keresője nem működik, másnak is rossz?

Figyelt kérdés
Fehér sáv, keresni nem lehet, ha be is írok valamit, nem dob ki ismert találatokat, majd enterre kattintva se reagál. Azt hittem, csak a gépem rossz (régi), de telefonról se megy.
2020. dec. 11. 19:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Elvileg most jó, nem tudom, mi baja lehetett, felrobbanok a dühtől. Tekintsétek tárgytalannak kérdésemet!
2020. dec. 11. 20:01
 2/6 A kérdező kommentje:
megint nem működik... azt az egyet engedte keresni és annyi
2020. dec. 11. 20:03
 3/6 A kérdező kommentje:
a messenger még mindig akadozik, akkor összefügg, az egész Zuki birodalom imbolyog és remélem belehuzan a vízesésbe
2020. dec. 11. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig azt írja mobilon: "Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították." Gépen működik.
2020. dec. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem mobil webböngészőben az üzenetek elérése és írása egyáltalán nem működik pár napja, de páromnak se.

A többi FB funkció működik, de az üzenetek csak az asztali weboldalon...

Tapasztaltatok ilyet?

2020. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ilyet nem, közben kiderült, hogy a Vistám miatt nem enged frissíteni a Chrome, de semelyik böngésző sem engedi a facebook-ot, úgyhogy a gépemben is van hiba. Munkahelyen minden jól működik.
2020. dec. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!