Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Zoom-beszélgetésből valamily...

A Zoom-beszélgetésből valamilyen billentyű kombinációval ki lehet lépni?

Figyelt kérdés

Sokszor átosztott képernyővel dolgozok. Kellemetlen keresni az előadás után a stop screen sharing-et utána meg a beszélgetés bezárását amíg még az én arcom mutatja mindenkinek.


Alt+F4-bezárja az egészet?

Van esetleg valami gyors zár ami lekapcsol mindent azonnal?



2020. dec. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lent van egy kilépés gomb valahol, amivel gyorsan ki lehet lépni. Bár én nem szoktam képernyőt megosztani, olyankor az nincs ott?
2020. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Amikor a képernyőt megosztom nincsenek ilyen gombok.

Felül valahol vissza kell vonni a megosztás, utána újrarendezés pár másodperc alatt mindent.


Aztán alul feltűnik a normál menüsör.


Csak ezt az időt mind szeretném megspórolni, mert addig is mindenki engem néz, meg azt ahogy etlűnik a képernyőm, meg keresem a szememmmel a gombokat stb.

2020. dec. 21. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a prezi utolsó diáját míg mindenki ki nem lép. Addig is azt nézik és nem téged.
2020. dec. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!