Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore letöltések csak nekem...

Ncore letöltések csak nekem lassúak mostanában?

Figyelt kérdés
15 MB/s volt a letöltésem idáig, mostanában ilyen 5-8 MB/s között. Net nem változott semmit, torrenteken van elég seeder. Mióta változott a tracker c.ncore pont cc címről t.ncore pont sh címre azóta rossz szerintem

2021. jan. 1. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A letöltés nem a tracker címtől függ, hanem a seedektől. Lehet 200 seed, ha mindegyik lassú, a letöltés is lassú lesz. A legtöbb márpedig az, mert tőlem is alig töltenek le 10-100 kB/s-el, azok felfelé se töltenek többel (felszorozva 50-el, átlav annyi seedtől tölt egyszerre a kliens, akkor is 1-2 MB/s-el töltenek). Pedig sávszél adott, van 1-2 letöltő aki ki is használja, de a többség csak vánszorog.
2021. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam magamnak, aki a választ keresné: Én uTorrent 2.2.1-et használtam . Most váltottam qBittorentre és azonnal 40 MB/s-el szedek mindent.
2021. jan. 2. 01:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az egy elég alapvető lépés volt, utorrent-et sehol sem ajánlják, csak valahogy annó az terjedt el, azóta már jó-jó ideje elku*vult, és abszolút nem ajánlott.
2021. jan. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az újat én se szedném le az fix. A verzió amit használtam az az utolsó reklámmentes verzió volt, azért használtam már évek óta. De ahogy rákerestem új programokra láttam ez a qBittorent is reklámmentes és meggyőzött :)
2021. jan. 2. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!