Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen számítógépet vegyek...

Milyen számítógépet vegyek főként videó nézésre?

Figyelt kérdés

Eddig laptopjaim voltak de szeretnék újítani.

Számítógépet szeretnék amit leginkább film, videó nézésre használnák, néha belefér egy egy játék akár ilyen cd-s, meg internetezés ugye. Nem vagyok otthon a számítógépek témában így fogalmam sincs milyen gép lenne jó. Számítógép zsenik ti milyen gépet ajánlanátok? Pénzileg nem tudom mennyit kéne rászánni, meg mennyiért érné meg. Mit gondoltok? 21L



2021. jan. 3. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A játék sokat dob az áron, a videókártya drága. Ha erről lemondasz, videózni, netezni nagyon olcsón lehet gépet venni, akár használtan is, ha nem akarsz az összeszereléssel, telepítéssel bajlódni.
2021. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1.Tényleg nem akarok összeszereléssel bajlódni hisz nem is értek hozzá :D.

mellesleg játékból is ritkán játszanék mert nem vagyok nagy gamer de párszor beleférhet.

2021. jan. 3. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:

És mik azok a játékok pontosan?

Monitorod van hozzá, vagy azt is bele kell számolni?

Kb mi az amit rá mernél szánni? Hiába írunk itt szörnyen drága gépet ha nem szánod rá, de lehet hogy többet szánsz rá mint gondoljuk.

2021. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Monitor is kéne hozzá.

200 alatt gondoltam mert 200 fölé nem mennék számítógépért.

2021. jan. 4. 01:54
 5/5 A kérdező kommentje:

nem kell csúcsminőség csak legalább gyors legyen, ne akadozzon, ne legyen extra zajos és ennyi igazából :)

billentyűzet, egér, egyebeket külön veszem majd meg

2021. jan. 4. 01:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!