Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a telefonról törlöm a...

Ha a telefonról törlöm a messenger alkalmazást,majd két három nap múlva újra telepítem,akkor a facebook profilomba is törlődni fog? Illetve az üzenetek is törlődnek???

Figyelt kérdés
Láttam,hogy nagyon sokan panaszkodnak rá,hogy azok az ismerősök akikkel a legtöbbet beszélnek eltűnnek az első helyekről!Én is így jártam,és nekem hiába tesz oda olyat akivel nem,vagy csak alig beszélgetek,ez nem fog változni!Ezért gondoltam,hogy törlöm az alkalmazást,majd pár nap múlva újra telepítem,és akkor hátha megint azok lesznek elöl akikkel szorosan tartom a kapcsolatot!!!Valakinek van már ilyen tapasztalata??

2021. jan. 5. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sem az üzenet sem a facebook fiók nem fog tőrlődni ha a telefonról letőrlöd az alkalmazást, majd újra telepíted.
2021. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1" teljesen jól leírta.
2021. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Véleményetek szerint ,így vissza áll a " régi sorrend"??

Köszönöm a válaszotok,ment a like !!!!!!

2021. jan. 5. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza all minden. Ha nem akarom h zaklassanak van, hogy hosszú hónapokra letörlöm. Semmi se veszik el. Ha közbe kapnál üzenetet egy panel figyelmeztet, hogy érkezett leveled. Azok se törlődnek, míg a fiokodat nem törlöd véglegesen.
2021. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Azért nem lesznek az első helyen, mert közbe jöttek új üzenetek és mindig a legfrisebb vagy olvasatlan üzenet kerül előre.

2021. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!