Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vidéki vagyok és valaki...

Vidéki vagyok és valaki Pestről nem először megváltoztatta a facebook jelszavam,most még a citromailos jelszavam is mit tudok tenni vagy egyáltalán miért csinálja?

Figyelt kérdés

-új jelszavakat adtam meg gondoltam már nem változtatja meg de megint csak megváltozott pár havonta szokta csinálni.

-nem nyúl semmihez tudtommal,nem írogat nem lép be csoportokba semmit nem csinál.

Általában akkor szokott ez lenni amikor véletlenül egy régi jelszavam adom meg a facebookon ,akkor írja ki hogy jelszavad megváltoztatták ekkor meg ekkor.

Most először a citromail is ezt írta egyedül a biztossági kérdés miatt jutottam vissza.



2021. jan. 7. 09:14
 1/5 A kérdező kommentje:

csak azért izgulok kicsit mert ügyfél kapus adatokat is e-mailre kapok

vagy isten igazából majd minden netes dolgot szóval csak nem hagy nyugodni.

Egyszerűen nem is értem miért csinálja vagy hogy a fenébe töri fel.

2021. jan. 7. 09:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétlépcsős azonosítás mindig mindenhol.

Ezenkívül máős ötletem nincs, ha még mindig garázdálkodás van, szakértővel nézesd át a gépedet és telefonodat.

2021. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia csak ugy kiváncsiságbol kérdem mi a bizonyiték arra hogy valaki más megváltoztassa a jelszavad?
2021. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma már senki nem használja ezt a kaka citrót.csinálj egy gmail.com fiókot.előtte futtass malwatebytest, majd változtass face jelszót.
2021. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"Általában akkor szokott ez lenni amikor véletlenül egy régi jelszavam adom meg a facebookon ,akkor írja ki hogy jelszavad megváltoztatták ekkor meg ekkor."


Megváltoztattad a jelszavad, majd utána megpróbálsz belépni a régivel? - Akkor ez teljesen normális működésnek számít, hogy emlékeztet rá, hogy XY időpontban megváltozott a jelszavad (rosszabb esetben csak annyit közölne, hogy hibás jelszó - aztán találd ki, hogy mit-miért-hogyan-merre-meddig...)

2021. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!