Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem az interneten egy...

Vettem az interneten egy fülhallgatót 25.000Ft értékben azonban kiderült hogy hamisítvány.Tudok tenni valamit?

Figyelt kérdés

Jófogáson vettem és foxposttal jött meg azonban a pénzt már elutaltam az eladó pedig nem ír vissza.Tudok tenni valamit?

Valószínűleg egy magánszemélyről van szó csak a neve van meg



2021. jan. 7. 22:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit tenni hogy visszakapjam a pénzt?
2021. jan. 7. 22:58
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit se tehetsz. Ezt buktad.
2021. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Felkutathatod és kiverheted belőle a pénzt, de ezt nagyon nem ajánlom a hatályos Btk. miatt. Szóval ez ezt fogd fel úgy, mint egy kis tanulópénzt arról, hogy nem utalunk előre soha, ha nincs garancia arra, hogy azt kapjuk amit kértünk.
2021. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csalás miatt feljelentheted, de ha lesz is belőle eljárás többet idegeskedsz majd mint a 25.000 Ft.


Amúgy meg jelezd a jófogásnak a problémád, csak azért hogy nyoma legyen a történteknek.

2021. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Tehetsze feljelentést, de ha nem lesz néhány másik átvert feljelentő, akkor sok eredményre ne számíts. Főleg ne pénzre, inkább csak a további átveréseket tudod csökkenteni a feljelentéssel.
2021. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
c-c-c-c
2021. jan. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!