Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Láthatom-e Facebookon, ha...

Láthatom-e Facebookon, ha profilfotót cserél az, aki letiltott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha le vagyok tiltva egy személynél, akkor elvileg azt sem kéne látnom, ha profilképet vált - legalábbis így lenne logikus, ha már az illető adatlapja nem jelenik meg (és nem is kereshető) számomra. A Messengerben mégis más kép látható az adott személy neve mellett, mint amikor életbe lépett a tiltás (amely egyébként továbbra is él, mert ugyanúgy nem tudok rákeresni az illetőre). Ez hogyan lehetséges?



2021. jan. 13. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem hinném, hogy a facebook csak azért megjegyezné, hogy mi volt a korábbi profilkép akkor amikor letiltotta valaki hogy azt tudja mutatni neki. Szóval simán érthető, ha az frissül, hisz tök felesleges lenne ilyet belefejleszteni a facebookba... akkor már inkább a "szürke" alapképet kéne hogy mutassa.
2021. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Messenger valamelyest függetlenül működik a facebooktól, tehát ha pl. valakinek a Facebook fiókját törlik, attól még a korábbi Messenger üzenetei láthatóak maradnak azok számára, akivel váltotta őket, illetve ha jól tudom, lehet úgy is törölni Facebook fiókot, hogy a Messenger fiók mellette megmarad, és chatelni továbbra is tud az illető az ismerősökkel.

Ez alapján én azt gondolom, hogy a rád vonatkozó letiltás csak a facebook fiókra vonatkozik, a Messengerre nem, és ezért az automatikusan befrissíti az illető profilképét. Mint ahogy ha pl. egy csoportban adminisztrátor vagy, akkor abban a csoportban látod annak is a bejegyzéseit, aki letiltott téged, csak éppen reagálni, válaszolni nem tudsz rájuk.

2021. jan. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Messengeren külön kell tiltania, ha üzenetet sem akar váltani. A kettő külön van, így ha ott nem tilt le, változik a kép.
2021. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: üzenetet sem tudok írni az illetőnek
2021. jan. 17. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már igen, láthatod. Én is látom, hogy változik. Régen nem látszott. Ma már annál is, akit én tiltottam, meg olyannál is, aki engem tiltott, vagy mindketten egymást.
2021. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!