Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom a tabletem...

Miért nem tudom a tabletem képernyőjét tükrözni az okos tv-mre? Help!

Figyelt kérdés

Pedig minden adott elvileg, Wifi, wifi direct, csatlakozik is a két gép egymàshoz. (Lg okostv, lenovo smart tab).

Aztán mikor belépek a tv a Screen Share-be, kiírja, hogy a wifi direct minden kapcsolatot megszakított. Lépjek ki a Screeen Share-ből, meg zárjam be, és kapcsolódjak újra. De mindig ugyanez. Mi lehet a probléma? Nő vagyok, így nem nagyon értek hozzá. :(


2021. jan. 20. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg Wifi regiont át kell állítani? Min áll most? E-n? Lehet, hogy ha A-ra állítod, menne. De nem biztos, csak tippelek. Lehet, hogy csak service menüből érhető el, szóval ehhez lehet szakember kell. Esetleg nem csatlakozik más eszköz is 2,4ghz-n? Mert ha le tudod kérni a listát, nézd meg, hátha az a gond.
2021. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!