Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor mondhatom, hogy "na,...

Mikor mondhatom, hogy "na, kész a seedelés?"

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy ugye nCore-on ha letöltünk egy torrentet, azt vissza is kell seedelni tudtommal. Viszont letöltöttem egy fájlt, a letöltés befejeződött, és most annyit ír, hogy "Seedelés." A feltöltési sebesség viszont nulla, feltöltött fájl mérete szintén 0. Most akkor seedel, vagy várni kell valamire? Honnan tudom, hogy mikor végzett?

2021. jan. 22. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem seedel, mert nem viszi senki az adott programot a gépedről, vagyis nincs feltöltés, mert pont most nem kéri senki. Én sosem foglalkoztam ezzel, ami a gépemen van, mindig seedben hagyom, hagy vigyék. Szerintem kár ezen agyalni, úgyis automatikus.
2021. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyien keveritek itt a "seed"-et a "feltöltés"-el, el se hiszem.


Légyszi, olvasd el az oldal Wiki-jét... (a Hit'n'Run alatt főleg)

2021. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha konkrétan az nCore a kérdés, akkor az aktivitás menüben tudod nézni, hogy még mennyit kell seedelni (összesen nettó 48 óra vagy 1-es arány). Ha eltűnik a letöltött dolog az aktivitás menüből, akkor törölheted:)


(Nem kell semennyit feltölteni, elég, ha seedben állsz)

2021. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(A PONT helyett írj rendes .-ot)


Akkor kész a seed, mikor itt zöld írás van a Status alatt:

[link]


Vagy innen eltűnt a torrent:

[link]

2021. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!