Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehetek YouTuber?

Lengster kérdése:

Hogy lehetek YouTuber?

Figyelt kérdés

Én nekem van egy csatornám ami jelen pillanat 79 feliratkozóval rendelkezik, És én általában focimeccsekről szoktam vlogot készíteni Vagy esetleg Rubik kocka vagy Rubik-alternatívás oktató videókat

És most Minecraft város építős Sorozatot indítottam el ahol két videó lement de egy gyenge házat építettem ezért feliratkozók nem jöttek belőle és egetrengetően nagy nézettség az eddigihez képest sem most viszont nagyon rá szeretnék hajtani úgy szép házat építsenek meg minden egyéb életre való dolgot Minecraftban de természetesen nemcsak Minecraft os videókkal hanem más fajtákkal is szívesen népszerűsödnék mondjatok nekem tanácsokat!!!

Milyen videókat készíthetnek És hogyan merre meddig?

nem szeretnék egy rögtön 100 000 feliratkozóval rendelkező YouTuber lenni Csak mondjuk olyan aki valamilyen mértékű de nem naggggyon lassú léptekkel halad az 1000-2000-10 000 feliratkozó megszerzéséhez


ÉS AMI NAGYON FONTOS ITT A KÉRDÉS ALATT NE VITATKOZZATOK HA EGYMÁST MEG SZERETNETEK SZÓLÍTANI AZT LEGYETEK SZÍVESEK PRIVÁTBANKÁR TEGYETEK MEG



2021. jan. 26. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Tisztelt uram maga meg NEEEEE ordibáljon! hkkkmm.
2021. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ki kell tűnnöd a videóiddal. Például elképesztőeket építesz. A borítóképet szerkeszd meg, viszont ne clickbaitelj. Az is lehet, hogy az egyik videód csak népszerűbb lesz. Például a padtársam „ugyan olyan" videót csinált, mint máskor (animál, és persze pár munkát csinált, csak ugyan olyan eljárással, mint az azelőtti videóban), és mégis felkapott lett (nem került felkapott listára, csak sokkal többen nézték meg, mint a többi videóját). Az egybőll hozott neki majdnem 100 új feliratkozott, és hihetetlenül boldog lett. Ha egyszer el is kezd nőni a csatornád, ne várdd hogy ezer feliratkozókat szerezz egyszerre, és legyél hálás mindennek.

Egyébként a youtuber szó szerintem mindenkire érvényes, aki egyszer már feltöltött akár egy videót is. Te inkább népreszűbb youtuber akarsz lenni, nem?

Minecraft terén ajánlom a hypixel vagy más szerveren való játszást. Most pl. Felkapott a hypiexelen a bedwars, a lenyűgöző technikák miatt. Játsz a barátaiddal túlélőt, challengeket.

Sok sikert!

2021. jan. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Írj be a keresőbe bármit, vagy csak nézd az ajánlott videóknál, hogy mekkora megtekintés van rajtuk.. egyiken sincs 0, de 100 se. Reklámozni kell vagy nem indul be a csatorna, ennyire egyszerű
2021. jan. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Először is ne olyan trendekről csinálj videót, amik kb 5 éve voltak a trendingben.
2021. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatornánként egyetlen egy témakör lenne a kezdet, aztán beszélhetünk módszerekről.
2021. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:D


[link]

2021. jan. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!