Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem értek a vpn-ekhez, valaki...

Nem értek a vpn-ekhez, valaki igen? 18/L

Figyelt kérdés
Előre bocsánat, hogy itt idiótáskodom, de szóval már hetek óta próbálom letölteni a sims4-et, de nagyon durván rossz az internetelérhetőségünk (nem is tudtam, hogy ilyen rossz, amíg utána nem kerestem) úgyhogy gondolhatjátok, hogy ezt a 40 GB méretű játékot (dlc-kkel együtt ennyi persze) nem két perc alatt töltöm le, inkább 2-3 nap. Igen, tudom hogy jaj vegyem meg, de kösz, ha van rá lehetőség ingyen játszani vele (mert anno pár éve valahogy letöltöttem az összes akkori kiegészítővel együtt) akkor nem fogok százezreket fizetni, max az alapjátékot venném meg csak, de abban meg már semmi plusz nincs nekem. Mindegy, nem is ez a lényeg, hanem hogy próbáltam már direktbe, torrentbe meg mittudomén hogy lehet még, de VPN nélkül lehetetlen, néha meg azzal se lehetett. A protonVPN van meg és az igazi kérdésem az, hogy kell nekem mondjuk időközönként megváltoztatni az ottani fake IP-címet is, tehát átcsatolgatni néha máshova? Mármint, hogy nem értek hozzá, de létezik, hogy mivel ilyen hosszú ideig tart a töltés, ezért ha 2 napig is ugyanaz a vpn-es IP cím van akkor kinyomozzák és megint meghíúsul? Ne nevessetek ki, de tényleg nem tudom xddd és a 2 és fél nap igenis nagy idő, hogy elbaszakodjak vele a semmiért mert 99,9%nál pont meghíusul vagy valami.

2021. jan. 27. 13:12
 1/10 -,C9H13N,- válasza:

Nem kell változtatni olyan gyakran.

Egyébként honnan töltöd?

2021. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor kb milyen gyakran?

Hat a jatekot uTorrenttel toltom le a Pirate Bayrol (egyszeruen ez maradt az utolso megoldas, barhonnan probaltam nem sikerult)

2021. jan. 27. 13:28
 3/10 -,C9H13N,- válasza:
100%

Általában nem is kell.

Amúgy a vpn is lassíthatja az internetkapcsolatod.

2021. jan. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt olvastam, hogy lassitja a vpn is sajnos. De a pirate bay oldalan meg ki van irva nagy betukkel hogy mindenkepp hasznalj vpn-t mielott letoltesz valamit, szoval inkabb igy toltom. De koszi a valaszt, hogy akkor nem kell olyan gyakran valtoztatni
2021. jan. 27. 13:37
 5/10 -,C9H13N,- válasza:
Igen a Pirate Bayen ajánlott, de esetleg nincs ncore-od, vagy egy ismerősödnek, szerintem onnan egyszerűbb lenne.
2021. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincsen :c Azt hol honnan lehet letolteni?
2021. jan. 27. 13:44
 7/10 -,C9H13N,- válasza:
78%
Az ncore a legnagyobb magyar torrent oldal, sokkal biztonságosabb, és szerintem gyorsabb is, viszont meghívóval lehet csak belépni, amit egy olyan ember tud neked küldeni aki már az oldal tagja.
2021. jan. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat akkor mindegy. Nincs ilyen ismerosom. Azert koszi
2021. jan. 27. 13:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

> uTorrenttel toltom le

> 99,9%nál pont meghíusul vagy valami

Torrentnél ez nem gond, a letöltés akár a gép újraindítása után is tud folytatódni, mert szeletekre van bontva a file.


De egyébként szvsz Magyarországon felesleges VPN-t használni torrentezésre. TPB-n azért írják nagy betűkkel mert az a VPN szolgálató reklámja. Nem nyomozgatnak ilyesmit. (Külföldön, pl. Németországból lehet ilyet olvasni, de Magyarországon a jogszabályok nem teszik lehetővé szerzői jogi okok miatt az IP címhez tartozó lakcím kiadását.)

2021. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pingelni fogsz miatta.
2021. febr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!