Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha messengeren megjelölök egy...

Ha messengeren megjelölök egy üzenetet olvasatlanként, akkor annak akinek elküldtem azt fogja mutatni, hogy nem láttam az üzenetét, vagy csak nekem jelöli így meg?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyen kérdéseket, de egyiknél volt olyan válasz is aki, azt mondta, hogy csak nekem jelöli így meg.

2021. jan. 31. 21:07
 1/6 Ibw4x ***** válasza:
csak neked.
2021. jan. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Turismo ***** válasza:
Igen neked jelöli csak így meg, ez olyan, mint amikor az emaileket is megjelölöd olvasatlanként.
2021. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gondolom más mód nincs arra, hogy a másiknak is azt mutassa, hogy nem olvastam el...
2021. febr. 1. 07:46
 4/6 Ibw4x ***** válasza:
bekapcsolod a netet, belépsz a messengerbe, kikapcsolod a netet, repülő mód be, elolvasod és utána kilépsz majd repülő mód ki és ennyi.
2021. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Erről egyébként már hallottam, de mi van akkor ha már megnéztem az üzenetet.
2021. febr. 1. 20:41
 6/6 Ibw4x ***** válasza:
akkor azt mutatja a partnerednek, hogy láttad.
2021. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!