Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik magyar szolgáltató...

Melyik magyar szolgáltató rendezik a legjobb minőségű internettel?

Figyelt kérdés

Stabil és gyors netet igénylő first person shooter játék számára biztosított legjobb minőség a cél internet terén. Ár nem számít.


Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 8. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Digi
Vodafone
UPC
Telekom
Egyéb (Légyszi válaszban írd le :D)
35 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A mi környékünkön a Digi, minden más szolgáltató borzasztó. Máshol meg másik a jó.
2021. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon területfüggő.

Optikával kiépített területen egyértelműen a Telekom. Viszont ahol ADSL/réz technológiával van kiépítve a Telekomos hálózat, az nagyon kerülendő, annál szinte bármi jobb.

A Digi is elvileg(!) stabil, viszont a BIX-es és a nemzetközi adatforgalmi irányokkal mindig is gondok voltak és vannak (jelentős lassulás). Emellett nagyon tartják magukat ahhoz, ami a szerződésben van abban az értelemben, hogy náluk bármilyen minőségi panasznál az a kiindulópont, hogy az ügyfél oldali probléma van (holott ez egyáltalán nem biztos egy lassulás esetén).


A UPC/Vodafone-nak a legnagyobb hátránya, hogy az utóbbi időkben egyre több globál hiba van (tömeges, rengeteg ügyfelet érintő kiesés).

2021. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha van üvegszál, akkor Digi. Ha nincs, és van Digi, akkor Digi. Utána Telekom. A románokat senki nem veri meg sajna, se minőségben sem árban. És ezt sajnos ők is tudják magukról, ezért olyan lekezelő flegma k*csögök az ügyfélszolgálatosok.
2021. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az amelyik nálad nem érhető el.


(mottó: a szomszéd füve mindig zöldebb)

2021. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Nálam UPC (vodkafon) van, atomstabil, sose megy el, hozza a szerződésben leírt sebességeket.

De úgy hallottam, ez elég ritka dolog, a legtöbb embernél szaraxik.

Ismerősöknek Digijük van, arról is csak jókat mondtak, leszámítva a köcsög ügyfélszolgálatosokat.

A trékomot én elvből kerülöm, sok vele a negatív tapasztalatom. De ettől még a te helyeden lehet az is jó.

2021. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 savanyújóska ***** válasza:
100%

Az előttem szólokat tudom csak sommázni:

- Digivel nincs tapasztalatom, csak ott vannak, ahol már 10 éve is megérte optikait kihúzni (aka Panel), talán barátnőméknél van, ők nem panaszkodnak, de igaz nem is nagyon használják ki (=kb. 20-90Mbit van az eglsz lakásban wifin, az stabil)

- UPC/Vodafone munkahelyen van, komolyabban nézve egy vicc, statikus IP-nk van, ennek ellenére, rendszeresen (1-2 havonta, néha gyakrabban) elmegy 1-2 órára, addig vagy mobilnet, vagy nem dolgozol, mert nincs net. Amikor van, akkor jó, nem röcög.

- Telekom otthon volt, abból mindent, de mindent próbáltam (egy obskórus miniszolgáltatónál voltunk, amit átvett egy másik kisebb szolgáltató, amit szintén átvett a Telekom, szóval fél évig 0.5(!)Mbit-es internetünk is volt, mindez 201x-ben), utána volt az ADSL/rézdrót, az cseszte a telefont, mert nem volt rajta splitter, amikor lett rajta splitter, akkor csak simán drága volt, és ha valami volt vele (évente egyszer azért csak beesett), kitéptem a hajam, mert az ügyfélszolgálat nettó 10 perc Vandával, aki még csak nem is ember, majd utána még csörög, szóval röpke 15 perc után el is mondhatod, hogy ja, amúgy nincs neted. Amióta kihúzták az optikait, sokat javult a helyzet, stabil is, gyors is, és annyira nem és vészesen drága.

2021. febr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A UPC jó volt. Amióta Vodafone romlott, %-ban a beígért max sebesség pl UPC-nél pontos volt...itt 500 helyett 300 jön.


Ha lenne itt DIGI, azonnal váltanék arra. A Telekom csomagja nekem drágább, mint a Vodafoné.

2021. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne mínuszt adnék a UPC-Voda párosra. Ahogy az előttem szóló is írta, a UPC tökéletes volt, amíg a Voda fel nem vásárolta. 500-as internetem sebessége egyik napról a másikra leesett a garantált minimum (100)-ra. Nem értem miért, hiszen egy az egyben átvették a teljes infrastruktúrát a régi szolgáltatótól! Ahol csak tudtam ezt szóvátettem náluk, de nem lett változás hónapok alatt sem. Huszonakárhány év hűség után úgy kellett szolgáltatót váltanom, hogy meg sem kérdezték, hogy miért mondom le. Most optikai Telekom-os netem van. Egyelőre nincs bajom vele, bár az indulás nehézkes volt náluk is. Viszont már 3-4 hónapja tesztelem, de érzésre most olyan, mint a UPC volt a fénykorában. :) Egyébként ha lett volna elérhető optikai Digi a környéken, akkor azt köttettem volna. Arról írják a legjobbakat mostanában.
2021. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Egyik sem mobilon játszani szörnyű a magyar internetnek hála mivel a mi területünk Telekomos de ha 1 centivel odébb megyek már akadozik a telekomot soha mert a netje fideszes. Választanom kéne kimegyek franciába vagy németbe ott még a legrosszabbnak értékelt internet szolgáltató jobb mint nálunk a legjobb
2021. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!