Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » GDPR elve alapján a Facebook...

GDPR elve alapján a Facebook és Instagram törli a törölt profilok adatait véglegesen?

Figyelt kérdés
Tehát még a szervereiken sem tárolnak semmilyen adatot a törölt profilokról?

2021. febr. 10. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem törli, akkor sérti a GDPR-t.
2021. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Illetve a személyhez kötődő adatokat kell törölni. Azt, hogy volt egyszer egy 342342211 számú profil, tárolhatják
2021. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak arra vagyok kiváncsi, hogy valaki az én személyazonoságommal csinált profilt és rakott fel rólam hamis dolgokat és letörölte az egész profilt azért lenne értelme feljelenteni.
2021. febr. 10. 12:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Van értelme ezért bírósághoz fordulnom ha már törölték?
2021. febr. 10. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Erről egy ügyvédet lenne érdemes megkérdezni, hogy lehet-e jogi alapja így a feljelentésnek. Én nem vagyok az, ezért csak feltételezem, hogy az kell hozzá, hogy bizonyítsd, hogy olyan személyes kárt szenvedtél emiatt, ami a törlés ellenére is fennáll.
2021. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi számít olyan kárnak? Aznap törölték miután jelentettem ismerőseimmel. Felse tűnt, hogy egy jó ideje fent van. Szóval "pletykák" se terjedtek rólam. Leglaábbis egyáltalán nem éreztem.
2021. febr. 10. 18:16
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Akkor miért akarsz feljelentést tenni, ha nem ért semmilyen sérelem?
2021. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szóval a kártérítést már buktam?
2021. febr. 10. 19:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Erről egy ügyvéd tudna mondani valamit.
2021. febr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!