Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tennél, ha a Gmail fiókoda...

Mit tennél, ha a Gmail fiókodat felfüggesztené a Google azt feltételezve, hogy illetéktelen behatoló vagy és létfontosságú e-mailekhez nem férnél hozzá?

Figyelt kérdés

Attól félek, óriási anyagi kárt okoz nekem ezzel a Google.

Teljesen jogtalanul zártak ki a saját fiókomból. A jelszavamat tudom, nem írom el. Megkapom a biztonsági e-mail címemre a biztonsági kódot, de azt se fogadja el, sms-t akar küldeni, de semmilyen telefonszámot nem fogad el ehhez.

Szerintem azért feltételezi egy hülye algoritmus, hogy jogtalan felhasználó vagyok, mert több különböző eszközről szoktam bejelentkezni, munkahelyről vagy otthonról és nem használok okostelefont.

A magán e-mail címembe se enged mindig be, de eddig még mindig meggondolta magát, kivéve itthon az egyik Pc-n, ott nem tudok belépni már oda se.

Ez őrület, uniós pályázattal kapcsolatos árajánlatkérő e-maileket kéne leiktatnom, de nem férek hozzájuk, simán feltételezhetik egy ellenőrzésnél, hogy nem szabályosan jártam el, nem kértem 3 helyről, pedig iszonyatosan sokat dolgoztam azon, hogy szabályszerű legyen, csak az iktatásra nem volt időm.

Erre rá fog menni az életem.

Mit csináljak? Hol jelentsem fel a Gmailt? Kinél? Menjek ügyvédhez?

Már nem tudom hány levelet írtam a Google-nek, de nincs személyes elérhetőségük, csak automata válasz jön. A rendszergazdánk írt angolul a Google központba. Tudom bizonyítani, hogy az e-mail fiók az enyém, évek óta ezt használom a munkámhoz.

Kérem, aki tud, segítsen!!!!



2021. febr. 10. 23:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy pocsék a munkaszervezés, nem a te sarad.

Persze, tudom, hogy megy ez...

2021. febr. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#8: 2021-et írunk. Alsó hangon is már 20 éve adott a lehetőség jelszóval védett felhasználói fiókok létrehozására minden elterjedt operációs rendszeren. Tök felesleges mindenhonnan kilépegetni, ha maga a fiók védve van.
2021. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tehetsz azon kívül, hogy új e-mail címet regisztrálsz, és azt adod meg mindenkinek. A tech-gigacégeknél gyakorlatilag nincs support, és a feljelentéssel sem mész semmire, mert ők a törvények felett állnak.
2021. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

köszönöm a lepontozást mivel ez nem életforma

aki ezt a baromságot elhiszi nyalja KI

2021. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es, én nem pontoztalak le és köszönök minden ötletet, a tiedet is megfogadom, amit az első kommentedben írtál.
2021. febr. 12. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!