Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért mondják, hogy olyan...

Miért mondják, hogy olyan nehéz bekerülni az Ncore-ba?

Figyelt kérdés
Nem értem miért olyan nehéz bekerülni.. itt is mondják stb, hogy milyen nehéz, de pedig nekem az összes ismerősömnek van Ncoreja, még a 60 éves kolléganőmnek is..
2021. febr. 16. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert akinek nincs az ismerősei között, annak valóban nehéz meghívót szerezni.
2021. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem 8 hét után jött a kitiltás inaktivitás miatt. Amúgy ha nincs ismerősöd az oldalon és kb 1000 ft-d prémiumra, akkor tényleg nehéz.
2021. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg konkrétan egy olyan ismerősöm van, akinek van. S ő se meghívó küldés kompatibilis.

Nekem tulajdonképp a szerencsének köszönhetően lett.

2021. febr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. 10 dollárért bárki tud meghívót küldeni..
2021. febr. 16. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem mindenki ismerősei között van ncore felhasználó meg ha van is nem biztos, hogy meghívó kompatibilis(olykor változnak néha szigorodnak néha enyhülnek a küldési feltételek).


A másik, hogy a meghívó felelősséggel tartozik a meghívottjáért. Vagyis Gipsz Jakab megbízható barátokat és családtagokat fog meghívni nem pedig józsikát meg pistikét ismeretlenként a netről

2021. febr. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!