Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy szinte...

Daniel Daniel kérdése:

Miért van az, hogy szinte minden valamire való androidos játékot ellepnek a fizetős, leginkább orosz/ukrán nemzetiségű játékosok?

Figyelt kérdés

Leginkább stratégiai és moba játékoknál figyeltem ezt meg, de bizonyára jelen vannak más kategóriájú játékoknál is, ahol én nem.

Honnan van egyáltalán erre pénzük? Tizenéves fiatalokról is beszélek, akik magyar pénzben számítva milliókat belevernek egy-egy androidos mobilos játékba, sokszor csak egy felszerelésért, skinért, vagy efféle egyáltalán nem létfontosságú akármiért. Én úgy látom, hogy az efféle p2p játékosok legtöbbje orosz és/vagy ukrán nemzetiségű. Ez miért van? Más az árszabás náluk? Ami nekem 3000 forintomba kerülne, az egy orosznak/ukránnak nem? Vagy mi áll a háttérben? Kerestem magyarázatot az inteneten, de nem találtam.



2021. febr. 17. 03:25
 1/2 anonim válasza:
sok gazdag gyerek ráér játszani, a szülők gazdagok, ezekben az országokban lehet tisztességesen, becsületesen sok pénzt keresni, ebből adódik, hogy a gyerekek sem a szorgalmas tanulást tartják szem előtt, mindig a könnyebb utat választják mindenhez, ezek az országok nagyon nagyon korruptak mindent szó szerint mindent meg lehet venni, érettségit, diplomát, munkahelyet, pozíciót, közjogi poziciót(polgármester, képviselő, kórházigazgató, állami cégvezető) ezért a gyerek a hobbijának tud élni és mindent megkap a szülőktől ehhez, ilyen a kulturájuk. félig ukrán vagyok, éltem is ott, tudom h ez a helyzet.
2021. febr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kihagytam a NEM szót, tehát ezekben az országok ban NEM lehet tisztességesen meggazdagodni, jól élni
2021. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!