Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az új routeren nincs mindig...

Az új routeren nincs mindig internetkapcsolat?

Figyelt kérdés

Új vDSL internet lett behúzva pár hete, új Wi-Fi router is jött hozzá.

A router beállításainál 2.4G, 5G Wi-Fi-t lehet pipálgatni, DHCP on/off (jelenleg be van kapcsolva) lehetőség van, valamint Guest hálózatokat lehet létrehozni.


Ez az új router egyszer működik, egyszer nem, eldobálja a kapcsolatot Wi-Fi-n keresztül. Fontos, hogy a routerból az asztali PC-be húzott netkábelen keresztül folyamatos az internet, a gond csak a Wi-Fi résszel van.

Esetleg a beállításokban tudok valamit ügyeskedni, hogy ne csinálja ezt? Valamikor egy egész fél óráig nem tudok csatlakozni, "nincs internetkapcsolat" hibaüzeneteket ír.

Próbáltam nootebookról (Lenovo B580), valamit telefonról (Huawei P20, Iphone SE 2020), ugyanez a helyzet az összesnél.



2021. febr. 22. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltató által biztosított kütyük olcsó vackok. Nem is értem miért erőltetik, adjanak egy modemet, aztán a felhasználó azt tesz mögé amit ő akar.
2021. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elistvan ***** válasza:
Mondjuk ha valami képes segítséget tennél fel a beállítási lehetőségekről, talán érdemben is hozzá lehetne szólni nem csak vaktában találgatni. (Ments el a képet tedd fel a képernyőképet valami filemegosztóra és tedd be ide a linket.)
2021. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A típus: Zyxel VMG3927-T50K


Nincs több beállítási lehetőség, csak amit leírtam.

2021. febr. 23. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!