Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi alapján tiltanak ki valakit...

Mi alapján tiltanak ki valakit az index fórumról?

Figyelt kérdés
Volt egy régi profilom, benéztem hát, mik az aktuális dolgok, amikről ott beszélgetnek az emberek, írtam is össze-vissza pár helyre, csupa releváns dolgokat, megtalált egy troll, aki elkezdte tolni a hülyeségét, én meg szóvá tettem, hogyha gyaláz, akkor legalább legyen egyenes ember, ne több profilról tegye ezt, hol erről, hol arról írt, sőt, megkereste az összes fórumos hozzászólásomat, és mindhez odaírt. Ma, amikor bejelntkeztem, én egy hétre ki vagyok tiltva, ő meg vígan írogat a sok profiljával.
2021. febr. 23. 12:01
 1/2 anonim válasza:

A suttyó moderátoroktól függ minden, bárkit kitilthatnak ha nekik úgy tetszik. De lehet ellene tenni:

Először regisztrálsz egy új nick nevet és a moderációs topikban meg tudod kérdezni miért tiltották ki a régi nickedet? Ha másik (értelmesebb) moderátor válaszol lehet hogy vissza is enged a fórumba.

Ha így békés úton nem sikerül, bepanaszolhatod a moderációt az operátornál.

Nekem egyszer volt egy hasonló dolgom, nyitottam egy topikot és az illetlenke nevű moderátor törölte, mondván hogy már van hasonló topik, írjak abba. Én meg bepanaszoltam az operátornál és másnapra visszaállította a topikomat (Moderátor! Segíts! topikban 84404-től 84419-ig olvasható a dialógusunk.

A moderátorok azért vannak hogy rendet tartsanak, és nem azért hogy uralkodjanak rajtunk. Ne hagyd magad!

üdv:janijani

2021. febr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen az ott önjelölt istenségnek számító moderátor hangulata, és mennyire (un)szimpatikus neki az illető.

Anno engem azért tiltottak ki (nem csak a nicknevet, hanem az egész Inda fiókomat), mert jelenteni mertem a moderátornak egy spammert. Ekkor még csak az adott nickre kaptam tiltást, ahogy #1 írta, másik nickkel jeleztem, hogy szeretném a döntést felülvizsgáltatni, mert abban, hogy jelentettem valakit, aki minden informatikai topikban hüvelygomba-reklámszövegeket írt, nem gondolnám, hogy én lennék az, aki helytelenül járt el. Ennek lett az eredménye a teljes és végleges tiltás. Mondván: egy szabályosan fórumozó embert jelentettem.

Na, azóta nem használom azt az oldalt.

2021. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!