Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki lehet valahogy kapcsolni,...

Ki lehet valahogy kapcsolni, hogy ne bombázzanak ilyen reklámokkal?

Figyelt kérdés

Pl ha ebayen rákattintok egy termékre, utána napokig kapom az e-maileket hogy most vegyem meg, mert csak ennyi, meg annyi.

De ugyan ez a helyzet, ha Googleban rákeresek valamire. Nem azért mert venni akarok, hanem kíváncsi vagyok rá, informálódni szeretnék. Pl egy autótípusra. Utána legkülönbözőbb weboldalakon is pont ilyen reklámok jönnek elő. Ami kicsit néha idegesítő. Nem lehet valahogy kikapcsolni, hogy ne lessék, hogy én mit nézek a neten és mit nem?


2021. febr. 26. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

1. Az alap, hogy private módban nyitom meg a böngészőt, így nem menti a sütiket, meg ilyesmi!


2. Nem vagyok bejelentkezve sehova! Ha valahova mégis bejelentkezek, pl email, akkor onnan ki is lépek, ha végeztem.


3. adblock, ublock origin és ghostery - ha ezt a hármat felrakod, soha többet reklámot nem látsz!

2021. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Használj vpn-t, ne legyél bejelentkezve a google fiókban, használj pl. brave böngészőt, vannak kiegészítők amik még hasznosak mint pl. ScriptSafe amiben van digitáli ujjlenyomat védelem, Click&Clean plugin.
2021. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Orbán Viktor.
2021. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!