Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért olyan lassú a Messenger?

Miért olyan lassú a Messenger?

Figyelt kérdés

Ezt most úgy általánosságban értem. Még percekig elérhetőnek mutatja az embereket miután kijelentkeztek.. miért reagál ilyen lassan? Plusz, ha valami profilképet vált, utána több napig a régit adja ki ott.

Mondjuk mostánaban alapvetően el lett cseszve, de ezeken a dolgokon meg már javíthattak volna az évek alatt.


2021. febr. 26. 20:38
 1/10 A kérdező kommentje:
valaki*
2021. febr. 26. 20:38
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindig is ilyen volt.

Egy szutyok tele buggal.

2021. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom.. Csak nem értem miért nincs rá igényük, hogy javítsák..
2021. febr. 26. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz már újra kellene programozni az egészet elölről.
2021. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs igény a fejlesztésre, hiszen ilyen bugos fos állapotban is milliók használják.
2021. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert bugos. A Discord jobb.
2021. febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a messenger a fejlődésben, csak a minnél modernebb kinézet, animációkba ment, amikor beugrik az ablak aztán remeg, amikor az ég leszakad. :D Nemtudom, de engem ez határozottan idegesít, amikor ilyen animációval találkozok, a válasz amúgy, a messenger nem szereti, ha blokkolod a reklámokat, de van olyanja, amikor nincs is blokkolód, de képes belassulni, és 1 processzor magot teljesen kihasznál.
2021. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem is értem ezt a hozzászólást:D
2021. febr. 26. 22:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Na de, kérdező :D Miért nem? Figyelj, elmagyarázhatom máshogy is.
2021. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit lehetne mondani... még a kezdetekkor évekig volt egy asztali appjuk, az is hadd ne mondjam milyen szar volt. Míg végül feladták az egészet a pichába. Tehát nem tudnak csinálni windowsra egy programot. Milyen balfax cég ez?? Ultragagyi... nagyon kezd elfogyni az FB. Érik, hogy felváltsa valami innovatívabb. 20 alattiak már elfordulnak tőle, ha lehet. Tényleg csak azért marad fent, mert egy osztályközösséget/csoportot itt a legegyszerűbb megcsinálni, mivel ezen a nagytöbbség rajta van. De ez gyorsan változhat...


Amúgy javaslat: mind facebook beállításokban, mind messenger beállításokban kapcsold ki az elérhetőség kijelzését. Így nem látják mások, hogy te mikor vagy elérhető, és te sem őket. És ebben főleg az utóbbi a jobb. Kiiktatsz teljesen egy felesleges stresszforrást. Ha valakitől sürgősen kell valami,akkor felhívod, ha meg nem, akkor írsz neki,aztán vagy válaszol, vagy nem... akkor pedig ismét felhívhatod. Nem kell stresszelni ezen, hogy belépett és mikor ír... le kell szarni! És ezt az állapotkijelzés kikapcsolásával teheted meg.

2021. febr. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!