Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodefoneról váltsak digire?

Vodefoneról váltsak digire?

Figyelt kérdés
22. kerületeben digiről valakinek tapasztalat?

2021. febr. 27. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp.
2021. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint rosszul fogalmaztam. Váltani mindenképpen szeretnék, mert a vodafone a legrosszabb ami csak lehet. Telekom drága. Digi elvileg jó, de azt olvastam, hogy valakinek szarakszik a 22. kerületben.
2021. febr. 27. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöm (22. ker.) Telekomról váltott Digire, de nem bánta meg.

Nálam (szinten 22. ker) az UPC botrányosan rossz volt, amióta egyesült a Vodával, azóta sokkal jobb.

2021. márc. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én nemrég rendeltem meg a Digimobil max csomagot. Viszont nem a meglévő helyet, hanem mellé. Listaáron havi 1500 Ft-ért adnak 30Gb-ot (Digi és Invitel előfizetőknek még 500 Ft kedvezmény is van rá), ez jelenleg Magyarországon a legolcsóbb mobilinternet csomag.

Én úgy számoltam, hogy napi átlag 50 Ft-ért napi átlag 1Gb, ennyiért pedig nagyon megéri. Mondjuk én annyira szerencsés helyen lakom, hogy légvonalban kb. 200 méterre van az adótorony és nincs takarásban (egy épület vagy fa sem lóg be elé), így nálunk maximumon van a térerő. :)


A sebessége - mint minden mobilinternetnél - térerő függő.

4-5-ös térerőnél átlag 10-15 Mbit/s szokott lenni.

3-4-es térerőnél átlag 6-8 Mbit/s között számíthatunk.

2-3-mas térerőnél átlag 4-6 Mbit/s-ot szoktam mérni.

1-2-es (de még stabil) térerőnél 1-3 Mbit/s a sebessége.

Én a város több pontján csináltam sebesség tesztet, mert kíváncsi voltam rá, egyébként is nagyon érdekel a téma (szó szerint a technológia rajongója vagyok).


Igazából ez a sebesség bőven elegendő böngészésre, Facebookozásra, Messengerre és YouTube-ra. Még 1-2-es térerőnél sem szaggatott telefonon a YouTube (meg más sem)! Direkt csináltam egy nagyon alapos tesztet azon a helyen, ahol ennyire gyenge térerőt mértem, és még ott is teljesen elégedett voltam a sebességével.


Én nagyon örülök, hogy már bárki számára megrendelhető, régóta szerettem volna csatlakozni a Digihez. Még listaáron is messze ez a legolcsóbb.

Két SIM kártyás telefonban használom, erről megy az internet és nagyon elégedett vagyok vele.

2021. márc. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Digis vagyok, ha tehetném váltaénék. Random időpontokban elmegy tanitás közbe a net, majd 10 mp múlva visszajön. Digi ügyfélszolgálat szerint karbantartás volt (??????) két héten keresztül csinálta ezt. MÁSIK kedvencem, mikor lolozás közben szintén felmegy a pingem, és nem tudok vele semmit csinálni, karbantartásra hivatkoznak. Krva unalmas, az ügyfélszolgálat 0, ne válts. semmiféleképpen se
2021. márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wellcome 4iG :D Mészáros net
2022. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!