Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook Marketplace letiltas...

Facebook Marketplace letiltas hogy tudom feloldani?

Figyelt kérdés
Probalok veluk kapcsolatba lepni de semmit.Semmi rosszat nem aruktam csak az algoritmusok hibasan itelt meg.Mit tudok ilyenkor csinalni?Valaki jart mar igy?Ezert nem akarnek uj facebook-ot csinalni

2021. febr. 28. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudnal, mert azt is tiltanak.Amugy hs a Sugon vegigmenve nem jutottal megoldasra, akkor ennyi
2021. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Miert tiltanak?

Amugy nem hinnem hogy nem lehet semmit csinalni.Szoval elsosorban jo lenne olyan aki jart mar igy es esetleg visszakapta vagy csak kijart mar egy utat amivel pl nem jutott semmire hogy azt ne is probaljam.

nem csak annyit tud hozzatenni hogy: ennyi.

De azert koszi a valaszt megertem hogy igy gondolod de sajnos ezzel nem sokra megyek.

2021. febr. 28. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:

"Miert tiltanak?"


Mert egy személyhez egy fiók tartozhat. Benne van az eulában, amit szabtál elolvasni.

2021. febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mellesleg, csak kíváncsiságból: mégis mit akartál eladni?
2021. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csomo embernek van tobb fiokja es meg sincs letiltva.


Eredeti cipoket ( vans nike adidas) es ugy gondolta hogy hamisitvanyok.Pedig cimket dobozt direkt befotoztam

2021. febr. 28. 15:07
 6/10 anonim ***** válasza:

"Csomo embernek van tobb fiokja es meg sincs letiltva."


Le fogják azokat is tiltani.


"Pedig cimket dobozt direkt befotoztam"


Mert azokat nem lehet hamisítani, igaz. Ja, nem...

2021. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg nincs admin jogosultságod a facebook marketplace-hez, addig nem tudod feloldani.
2021. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Le fogják azokat is tiltani"


évek óta fentvannak és nincsenek letiltva, szóval ismértelten hülyeséget beszélsz.



"Mert azokat nem lehet hamisítani, igaz. Ja, nem..."


Na ebből látszik hogy ehez SEM értesz.És aki ért hozzá ezekből simán meg tudja állapítani hogy a cipő eredeti e vagy sem.De a még a logikád is megborul ugyanis én azért mondtam hogy befotóztam ezeket hogy meg lehessen belőle állapítani hogy igazi vagy másolat, nem pedig azért mert "azokat nem lehet hamisítani"


Szóval tudom hogy ezen a weboldalon ez a divat de légyszi ha valamihez nem értesz ne gyere oda és próbálj meg okoskodni butaságokat kötekedő stílusban.Én elhiszem hogy nincs jobb dolgod de ha lehet 2x gondold már meg mit írsz.Tudom hogynév nélkül és nincs súlya de csak az én és az idetévedő emberek idejét pazarlod ezekkel.Ha nem tudsz segíteni haladj tovább.Szia.



7: Értem, és esetleg meg tudnád mondani hogy lehet ilyen admin jogosultságot szerezni?Vagy egy olyannal kapcsolatbalépni akinek van.

2021. febr. 28. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:

"évek óta fentvannak és nincsenek letiltva, szóval ismértelten hülyeséget beszélsz."


Majd letiltják.


"Értem, és esetleg meg tudnád mondani hogy lehet ilyen admin jogosultságot szerezni?Vagy egy olyannal kapcsolatbalépni akinek van."


Sehogy.

2021. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na akkor koszonom szepen az ertelmes hozzaszolasodat ismetelten nagyon sokat segitettel.ertekes tagja vagy a tarsadalomnak.

Remelem teged is minel hamarabb kitiltanak innen.

2021. febr. 28. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!