Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Discord-on honnan tudhatták...

Discord-on honnan tudhatták hogy fenn vagyok ha rejtett-hide módban voltam, a mikrofonom némítva? Mégis névvel rám köszöntek már nem először?

Figyelt kérdés

Fenn vagyok adott discord csatornán, rejtett -hide módban. Mikrofon némítva, kamera persze nem is engedélyezett. Elvileg láthatatlan vagyok.

És fellépés után 1 perccel név szerint köszöntenek.

Kérdés: honnan tudták hogy fenn vagyok?


2021. márc. 1. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom ahhoz is van valami discover kiegészítő, mint anno az msn-hez. Látják, ha rejtve vagy.
2021. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tehát bent vagy egy hangcsatornán, csak láthatatlan státusszal, lenémított mikrofonnal, és név szerint köszönnek?

Mégis mit vártál? Hogy ha láthatatlanra állítod magad, de bent vagy egy hangcsatornán, akkor hallgatózhatsz úgy hogy nem veszik észre? :D

2021. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!