Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha itt küldenek egy facebbok...

Ha itt küldenek egy facebbok linket én rákattintok majd be lépek a profilomba: így fel tudják törni az én profilom?

Figyelt kérdés
köszönöm a választ/válaszokat előre is
2021. márc. 1. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"így fel tudják törni az én profilom?"


Ha vagy olyan ostoba, hogy random oldalakon lépsz be látszólag a facebookba az adataiddal, akkor már "feltörni" sem kell, és nagy valószínűleg más fiókodat se.

2021. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
igen fel tudják.Készítenek egy pontosan olyan weboldalt mint a facebook kezdőoldala, és a link amire kattintasz a hamis oldalra mutat.
2021. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ha a linket külön lapon nyitottam meg és a rendes facebookont egy másikon

úgy már csak nem lehet baj.


megismerkedtem itt valakivel felvetettem hogy tovább facebbokon erre küldött egy linket ahol semmi adat róla sem profil képe a linkre rá mentem ott láttam mi a helyzet majd gondolván hogy lehet csak belépve láthatom rendesen az ő profilját nyitottam egy másik lapot beléptem be írtam a nevét kb úgy ahogy a linken volt ugyan azt dobta ki nagyon hosszan ennyi a sztori

2021. márc. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!