Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik a szponzorálás...

Hogyan működik a szponzorálás instagramon?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van egy 7000 követős instagram oldalam. Folyamatosan növekszik. Természet fotók és mellette a képen látható élőlényről ismertetés, található meg főleg az oldalon. A jövőben szeretném bővíteni hogy miket rakok ki de egyelőre ennyi van. A lényeg hogy szeretnék szponzort/szponzorokat, de nem tudom hogyan érhetném el a kellő hatást. Általában felkeresnek de akkor csak annyival hogy kapok kedvezményt a termékeikre és posztoljak velük. De én inkább olyan kapcsolatra vágyom ami nem egyszeri és esetleg bevételt is jelenthet.

2021. márc. 3. 01:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Természet fotókra annyira nem ugranak a szponzorok. Ha megfigyeled a trash tartalom vonzza inkább őket. Ettől függetlenül nem reménytelen. Pl. ha ott ahol élsz van állatkert, akkor esetleg velük köthetsz egy megállapodást hogy havonta X mennyiségű reklámért ők X forintot adnak.
2021. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy szinten 7000 követővel rendelkező fiókom ami egy sportágat népszerűsít. Eddig két cég keresett meg kaptam tőlük ingyen termékeket illetve utána kedvezményeket. Szerintem te is utánajárhatsz a lehetőségeknek.
2021. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2es

Inkább az a probléma hogy minket is felkeresnek de sajnos mindig csak úgy hogy az nekik hasznos nekünk nem igazán.

2021. márc. 3. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!