Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meddig lesz átmenetileg...

Nanamiii kérdése:

Meddig lesz átmenetileg zárolva az instagram fiók, ha biztonsági kódot sem küldik?

Figyelt kérdés

" Ganyús tevékenységet tapasztaltunk az Instagram fiókodnál, így elővogyázatosságból, a fiók védelme érdekében átmenetileg zároltuk azt. Valószínűleg sérült fiókod biztonsága, mert egy olyan webhelyen adtad meg a jelszavadat, amelyet direkt az Instagramhoz hasonlóra terveztek. Az ilyen támadásokat hívjuk adathalászatnak. "


A következő néhány lépésben a személyazonosságod megerősítésére kérünk, hogy gondoskodhassunk fiókod biztonságáról és ismét be tudj jelentkezni.



Biztos vagyok benne, hogy senki sem törte fel és sehova sem adtam meg az insta fiókom. A facebookommal összevan kapcsolva... 1hete, hogy zárolták és az emailemre semmilyen biztonsági kódot nem küld, amivel tudnám magam azonosítani.. Valaki esetleg járt ugyanígy? És vegül sikerült megoldani? Köszönöm a válaszokat előre.



2021. márc. 4. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha telefonról be vagy jelentkezve és tegyük fel beenged. Adj meg 1 uj emailt es oda kerd az emailt.
2021. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bejelentkezek, viszont rögtön azt írja ki, hogy átmenetileg zárolva lett és a mellékelt szöveg miért. Így az instámon belül semmit sem tudok tenni..:(
2021. márc. 4. 16:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!
2021. márc. 24. 12:33
 4/6 anonim válasza:
Hogan??? Legyszi segíts!!!!
2022. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Hátha segítség valakinek, én pár óra alatt vissza kaptam így.

2022. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem így se sikerült :/
2022. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!