Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom bekapcsolni az...

Hogy tudom bekapcsolni az instagramon válasz-t a dm-ekre?

Figyelt kérdés
Nyílván vissza tudok írni az embereknek tehát kvázi tudok válaszolni de nem ez lenne a kérdésem. Van ez a funkció hogy egy adott üzenetre lehet válaszolni, és jól látszik, hogy melyik üzenetre is vonatkozott a válasz. (olyan mint amilyen viberen és messengeren is van). Viszont nekem nincs llyen. nem kínálja fel a lehetőséget. Nincs ott az üzenetek mellett a gomb, és jobbklikkel sem kínálja fel a lehetőséget. Se telefonon, se tableten, se pc-n nem látom. Szóval szerintem a fiókbeállításokkal lesz valami baj. Viszont sehol sem találom pedig szerintem már átnéztem a settings minden kis bugyrát.

2021. márc. 7. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Megtaláltad azóta? Nekem egyszer feldobta még amikor ez bejött én hülye meg rámentem a majd későbbre mert gondoltam majd később foglalkozok ezzel akkor épp fontos dolgom volt. Azóta akárhol kerestem nekem se sikerült megtalálnom pedig jó lenne még úgy is hogy amúgy nem nagyon használom a dm-et Instan
2021. márc. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos még továbbra is fennáll a probléma. És igen, nekem is rémlik olyan mintha az utóbbi hetekben elnyomtam volna egy hasonló rendzserüzenetet.
2021. márc. 11. 09:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!