Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt hol lehet megnézni a...

Ezt hol lehet megnézni a telekom weboldalán?

Figyelt kérdés
Valami táblázat létezik arról hogy hol telepítenek optikai hálózatot jelenleg és a jövőben előre eltervezve?
2021. márc. 8. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez üzleti titok. Nem fognak tippet adni a Diginek, hogy hova menjenek.
2021. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 mbit-es nettel kell élnem meghatározatlan ideig akkor :(
2021. márc. 9. 13:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Böngészni, levelezni, meg HD videóra is teljesen elég ez a sávszélesség. Persze egyszerre csak egy eszközön. Én 8 Mbittel toltam míg nem jött a Digi.
2021. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ígyvan elég ez ilyen facebookozásra youtubeozásra stb, de ez csak ilyen internetes böngészésre elegendő, ha valamit lekellene tölteni akkor jobb lenne a gyorsabb net, meghát 2021-ben alapból is nevetségesen kevés ez vezetékes internethez képest, itt ahol lakok még régi rézkábelen jön a net, de a legolcsóbb netet fizetem a 150/50-est és csak 16/1-et tudok kihasználni :D
2021. márc. 9. 14:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, gondolkozz már...

Nem a 150/50-est fizeted. Számlát nézted már? Net S Plusz vagy Réz Net S Plusz a csomagod neve. Ezt nem tüntetik fel a honlapon. Cím szerint viszont kihozza, hol mi adható. Keress rá a címedre. Ha hozza a 150/50-et meg a többit, ott az optika, ha nem, akkor ÍJ.


A te csomagod amit kínál: amennyit tud a hálózat, annyit ad. Ha ez 43 Mbit, akkor annyit, ha 79-et, akkor annyit. Te jó messze laksz az MSAN-tól, nálad csak 16-ot tud már.


Szóval: nem a 150/50 csomagot fizeted, hülyeséget ne beszélj.

2021. márc. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, az micsoda az az MSAN?
2021. márc. 10. 12:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Na megnéztem, a címemen Net Plusz díjcsomag az elérhető, ez van a számlán is, 30mbit/s-t írnak az oldalon, de garantáltba csak 1/0,25-öt, a valóságban ez 16/1-1,5
2021. márc. 10. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A réz net már csak ilyen. Pároméknak 30 mbit jön.
2021. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!