Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilon előfizetésnél nem...

Mobilon előfizetésnél nem enged google fiókot váltani, valaki?

Figyelt kérdés
Samsung telefonom van és már hónapok óta üzeni hogy váltsak samsung cloudból microsoftra onedrivera. bele is mentem, viszont fizetésnél ha a telefonszolgáltatós fizetésre, ha bankkártyásra megyek, az adatok megadása után kér egy jelszót, ami felett áll egy email cím. Nos én nem ezt az email címet szeretném, mivel ezt a fiókot nem is használom igazán. nem tudom hogy ebben jártas-e valaki, vagy el tudja képzelni miről beszélek, de ha igen, akkor szeretném a segítségét kérni. Köszönöm!

2021. márc. 12. 08:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Pedig mikor a galériában is rámegyek a beállításra, az első: *szinkronizálás a samsung clouddal* és a jó emailcím van ott, de ha alatta rámegyek az *átkapcsolás a Onedrive-ra* meg alatta is szürkén a jó email címet emlegeti, de fizetésnél, jelszókérésnél a másik emailcímem jelszavát kéri...
2021. márc. 12. 08:10
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. ha másnak is lenne hasonló baja: gmailen belül törölni a többi bejelentkezett fiókot, (újraindítás), és utána jó lesz
2021. márc. 12. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!