Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért használ mindenki Chromeot?

Miért használ mindenki Chromeot?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem használ mindenki Chromeot.


[link]

2021. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem használ mindenki, csak a többség - lásd:

[link]

[link]

[link]

egyébként a kulcsszó: marketing - az Androidhoz alapból telepítve van, a Google Search azt ajánlja fel, egy csomó ingyenes program telepítőjéhez mellékelik.

2021. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
100%

Mindenki?

Soha nem használtam Chrome-ot.

2021. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
2021. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

jól reklámozták, illetve annak idején (valahol 2009-2012 fele) nagyon tolták a Google keresőnél, hogy töltsd le


mostanra szerintem inkább csak azért, mert ezt ismerik az emberek

sokaknak mindegy, csak működjön


IE-nél minden csak jobb lehet ¯\_(ツ)_/¯

[link]

2021. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert elterjedt és stabil + rengeteg funkció van a google-től, amit mindenki használ, email, drive, kereső, map és yt is google szolgáltatás.
2021. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Az én esetembe:

IE -vel kezdtem 2001~2002 környékén.

Majd jó 4 évig használtam az Opera -t, egybe volt böngésző, levelező és letöltő kliens...

Aztán megtetszett a FireFox könnyű script -elése, és a 4 -es verzióig, amikor is elkezdett elcsúszni hardver igénybe és optimalizálásban.

Közbe jött a Chrome ami már ki tudta használni a 4 magos CPU -t míg a közelmúltig FF nem igazán tudott több magon - szállon működni.

Most Chrome böngészőt használok, és sok desktop app, más böngészők is kezdi átvenni a chrome motorját, Opera, Edge is már csak Chrome alapú böngésző. Skype is már csak egy chrome böngészővel csomagolt weboldal.

2021. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KmsRys ***** válasza:
Én Firefoxot használok. Chrome-ról tértem át, mivel a Windowst lecseréltem Ubuntu-ra, amin ez van alapból és így ezt kezdtem használni. Szerintem a Firefox sokkal jobb, nincs tele minden felesleges, lassítós hülyeséggel.
2021. márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!