Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hogyan lehetne a...

Szerintetek hogyan lehetne a legjobb minőséget nyújtani egyenlőre kis költségből?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, nem reklámozni jöttem, tényleg nem... Érdekelnek a vélemények, hogy hogyan tudnám esetleg több emberhez eljuttatni a tartalmat, illetve hogy érhetnék el minőségbeli fejlődést?


https://www.youtube.com/channel/UCnbWw5XvUrfA_zbCzX5op7w


2021. márc. 14. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből 12 egy tucat, már az a ~200 ember is röhejesen sok.
2021. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akármit is jelentsen, köszönöm a választ :D
2021. márc. 14. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a témákat úgy 5-8 évvel ezelőtt már szarrá futtatták külföldön.

Aztán jött pár szemfüles magyar akik lemásolták ezeket a külföldi videósokat (a stílusukkal együtt), így szerezve nézettséget (elsősorban a 18 év alatti tini korosztályból). Aztán meg a magyarok kezdték el egymást másolgatni, kisebb nagyobb sikerrel.

Most már ott tartunk hogy alig van egyedi tartalom, mindenki a már "jól bejáratott" témákat akarja újra és újra felfuttatni nézettség szerzés reményében.

Valami ilyesmire akart utalni az #1.


Másrészt ez a gyilkosos, horrorisztikus, dárkweb meg egyéb """deep""" téma már lerágott gumicsont.

Az, hogy ugyanazt a tartalmat a 100. xyz személy mondja el a videóban nem egyedi.

Nem nagyon értem ez a költséghatékonyság mit is akar jelenteni, mert ha veszel fél millióért egy 4K quatroHD ultra mega giga webkamerát, még nem fog feliratkozókat generálni.

2021. márc. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, ez a darkwebes, sorozatgyilkosos stb. téma már kimerült Paul Street meg még nem tudom kiknek a videoiban.
2021. márc. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sorozatgyilkosos videokat lehet, hogy majd megnézem, hátha olyanokról van benne wzó, akikről még mástól nem hallottam.
2021. márc. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, amúgy lehet lerágott csont amit most mondani fogok, de én ezt a témát élvezem, és lehet hogy már sz*rrá nézték másoknál az emberek és nálam nem fogják, akkor is ezt szeretem :D
2021. márc. 15. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez komoly? Az ilyen listás csatornákat én kapásból törlöm az ajánlóból. De ha te szereted csinálni, én nem foglak benne akadályozni. Ha pedig szereted, tökmindegy hányan nézik, nem igaz?


És hogy minôséget hogyan tudod növelni? Egyszerű, saját kutatással, ami nem abból áll hogy felolvasod az interneten fellelhető mások által elkészített listákat.

2021. máj. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!