Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Portfolio.hu oldal Wordpress...

A Portfolio.hu oldal Wordpresses szerintetek?

Figyelt kérdés

Már csak azért kérdezem, mert egy szinte 100%-ig ilyen oldalfelépítésű, színvilágú sablont láttam a neten, és én mint hozzá nem értő, első látásra olyan modulokkal találkozok és oldal rendezéssel, amiket általában wp-s tutorialokból látok.

Emellett a mobil appjukat letöltve nem egy saját készítésűt látok, hanem egy app builder által összerakottat, ami gondolom api-n keresztül kiolvassa a cikkeket. (de javítsatok ki ha tévedek, mint írtam, még csak tanulom a dolgokat)

EZ NEM BAJ! Nem azért kérdezem, mert ez baj lenne, csupán érdekel, mert amennyiben wp-s a portfolio is, az nagyon-nagyon jó hír a saját oldalamat tekintve. (mármint bizonyos elemeket részben én is fel akarok tüntetni, pl az árfolyam csík felül stb)

Előre is köszi a válaszokat! 🙂



#Wordpress #A portfolio Wordpress alapú szerintetek? #Portfolio weboldal #magyar wp közösség #wordpress ultimate #wp config hu magyar
2021. márc. 18. 02:56
 1/1 anonim ***** válasza:
92%

Eléggé gyanús, hogy nem - nincs wp-admin, wp-config.


A WhatCMS szerint Laravel keretrendszert használ:

[link]

ezt a CMSDetect:

[link]

is alátámasztja.

2021. márc. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!