Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az az (angol) weboldal,...

Melyik az az (angol) weboldal, ahol a jövőbe tudsz magadnak küldeni emailt?

Figyelt kérdés
Egy TikTokban láttam, de sajnos elpörgettem, mielőtt megjegyeztem volna az oldal nevét. Esetleg valaki tudja, hogy melyik lehet az?

2021. márc. 18. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
futureme.org
2021. márc. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom a "send/write a leter/e-mail to the future" nem adott ki semmilyen találatot, így másik megoldásként a Google tavaly bevezette az időzített e-mail küldést, ahol megadhatsz jövőbeli dátumot a kézbesítésre. A címzett te magad leszel, az időzítés pedig amit megadsz. Ez a módszer még biztosabb is, hogy ha a Gmail létezni fog X év múlva akkor ugyanabban a rendszerben megkapod az e-mailt, míg a futureme.org (ez a keresés első találata, amivel nem éltél) lehet már nem.
2021. márc. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

Van ilyen fordítva is? Azaz nem a jövőbe hanem a múltba küldeni..?


Pl emailben megírnám magamnak hogy a bulin ne Julit kérjem fel mert abból csak válás lesz, inkább Évát válasszam.. ;)

2021. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!