Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit letiltok messengere...

Ha valakit letiltok messengeren, pont miután elküldtem neki egy üzenetet, akkor ő azt attól még megkapja?

Figyelt kérdés
Tehát írtam neki üzenetet, azt el is küldtem, de nem volt fent. Pár perc múlva letiltottam. Attól ő még, ha felmegy messengerre akkor látni fogja a tőlem kapott üzenetet, csak nem tud majd válaszolni, vagy így az üzenet is automatikusan törlődött nála amit elküldtem neki?

2021. márc. 19. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megkapja, mivel az üzid a fész szerverein tárolódik, függetlenül attól, hogy ő most épp fent van, vagy nincsen..
2021. márc. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Gyerekes dolog így kikényszeríteni az utolsó szót...
2021. márc. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2, nem ez volt a kérdés, hanem, hogy megkapja-e vagy sem. Amúgy meg nemtudod mi történt, szóval ne szólj bele.

Elsőnek köszönöm! Akkor ezek szerint megkapja.

2021. márc. 19. 01:23
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
#3 Legközelebb inkább olyan oldalon tegyél fel kérdést, ahol csak olyan választ kapsz, amit hallani szeretnél, pl facebook, insta, stb.
2021. márc. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Boldog lehetsz, minden úgy történik ahogy szeretnék, hatalmas győzelmet arattál ezzel felette....
2021. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4, ja, még én lépjek le az oldalról, mert sok a hülye, aki nem tud válaszolni. Na persze. Te nem értetted meg a kérdést. sajnos nem tanították neked a szövegértést az iskolában. A kérdésre egyáltalán nem válaszoltál, de bíráskodsz, egy olyan dologról, amiről fogalmad sincs. Legalább akkor a kérdésre is írhattál volna választ, de helyette egy olyan választ írtál aminek semmi köze a kérdésemhez. Jelenthetnélek is ezért, mert az oldal azért van, hogy elsősorban a kérdésre válaszoljunk, és csak utána írjuk le a véleményünket, amit mellesleg senki nem kérdezett, vagy mutass már egy olyan mondatot ahol kérdeztem. :D Ezek szerint jobban tudom, hogy mire való az oldal, mint te magad, gondolom egy megkeseredett ember vagy, aki csak kötekedni jön fel. Hát nem az én bajom. :D Ha ennyire kiváncsi vagy,én normális voltam vele, csak volt olyan megnyilvánulása ami nem volt szimpatikus, és ezt közöltem vele, mire ő vérig sértődött, és nekiállt sértegetni, úgy, hogy én kultúráltan fogalmaztam meg neki, hogy mi a nem szimpatikus benne, és jogosan tettem. Amikor sértegetni kezdett letiltottam. Aztán rájöttem, hogy mégse hagyhatom szó nélkül, nehogy azt higyje, hogy ő győzött, szóval feloldottam, és leírtam neki, akkor már nem finomkodva, hogy mit gondolok. Na, most ítélkezz. Idióta... Azt se tudod miről van szó, de már én vagyok egyből a rossz.


5-ös, köszi, nagyon boldog is vagyok! :D

2021. márc. 19. 11:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes, de szerintem nem is lehetsz 16nál több. De igen, örülhetsz, mert látni fogja, így nyugodt lesz az álmod.
2021. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!