Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kábel be van dugva , driver...

A kábel be van dugva , driver fent, biosban enable. villog hogy van jel, de nincs internet ez mi??

Figyelt kérdés

Ez egy Asus alaplap [P5G41T-M LX]

A biosban lennének gondok, az Atheros AI Net 2-vel, hiába rakom enable-re azt írja akkor is hogy telepítse fel és ha tovább szeretnék haladni akkor F1 mint általában , már mindenhogy kipróbáltam , windowsban eszközkezelőben érzékeli de a biosban nem...a driver fent van hozzá a rendszeren, BIOS frissítés megvolt a legújabb. Én már csak annyit tudok mondani hogy gondolom az alaplap valami elkúródott szerintem... Valahogy ezt az lehet írni ezt az ethernetet 0-ról 1-re ? Ahogy a biosban van 0 mert nem érzékeli , ahogy mondtam folyamatosan villog mintha működne de mégsem :D



2021. márc. 20. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy romlott el újra telepítéskor ?

Milyen op rendszer volt és van rajta?

2021. márc. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
win10 van rajta ! és egyébként működött minden , egyszer biosban lekapcsoltam a lan használatot aztán belépett windosba , nem működött de erről tudtam , aztán vissza kapcsoltam a biosban és azóta nem érzékeli csak villog magában mintha működne..
2021. márc. 21. 13:38
 3/3 A kérdező kommentje:
de szerintem nagyon úgy tűnik hogy alaplapi gond.. csak nem tudom hogyan lehetne vissza állítani abba az állapotba vagy hogyan kell megoldani hogy működjön újra.
2021. márc. 21. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!