Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van ilyan anime amiben ezek a...

Van ilyan anime amiben ezek a fajták találhatók? ( Mágia, Akció, Kaland, Fantasy, Shounen)

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Van.
2021. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Matsujushi Orphen pl. Ebben minden van. Plusz van friss, tavalyi feldolgozsáa is.

Magi: Labyrinth of Magic

Magi: Kingdom of Magic (ő a második évad)

2021. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Goblin Slayer
2021. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

MyAnimeList szerint ezek:


Fairy Tail,

Densetsu no Yuusha no Densetsu,

Fullmetal Alchemist: Brotherhood,

InuYasha,

Magi széria,

Nanatsu no Taizai,

Tsubasa Chronicle



[link]

2021. márc. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kristóf 12 válasza:
Naruto
2021. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hálásan köszönjük az első válaszolónak, sokat segített.


Én a két Fullmetal Alchemistet ajánlom, mind a kettő irdatlan erős. Ugye a 2003-as Fullmetal Alchemistről és a 2009-es Fullmetal Alchemist: Brotherhoodról beszélek. Az FMA kicsit alul-, az FMAB meg szerintem egy kicsit túlértékelt, de mind a két anime több, mint fantasztikus.

Bár a 2003-as FMA az nem shounen, inkább seinennek mondanám. A kettő közül a sima FMA-t tartom jobbnak, de az FMAB is remek, ráadásul az emberek azt is szokták jobban szeretni (MyAnimeList top 1 anime). Nézd meg mind a kettőt, és tapasztald ki te!

(Lényegében ugyanannak a mangának egymástól teljesen független adaptációi. Az FMAB hű az alapműhöz, a sima FMA más irányba indult el, de szerintem az eddigi legjobb példa arra, amikor nem az eredeti alkotó fejezi be a művét, és az jól sikerül.)


Nem nagyon nézek shouneneket... a Hősakadémia is egy jó anime, szerintem irdatlan kreatív, viszont nagyon nem egyedi. De a kikapcsoló animék közül szerintem a legjobb, amit láttam.


A Rurouni Kenshint is megemlíteném, mert mind a manga, mint a live action személyes kedvencem, azonban az anime itt nem olyan acélos... Az se rossz, de közelébe sem ér a mangának, a filmnek vagy az OVA-knak.


Meg persze a Naruto, amit kb mindenki ismer.


Nem nézek sok shounen animét, ez a négy az, amit mindenképpen tudok ajánlani.


Meg talán a Re Zero. Ez isekai, nem tudom, hogy szereted-e a műfajt (én bevallom, nem vagyok annyira oda érte). A főhőst is sokan utálják, de én kifejezetten kedvelem.

2021. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Overlord 🤔
2021. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!