Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen ha feltörték az Instagr...

Milyen ha feltörték az Instagram fiókom? Hogy néz ki? Mit kell látnom? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Az Instagramom azt írja ki, hogy "A tartalomfolyamatot nem sikerült frissíteni." Ami szokott lenni, tegnap éjjel azt hittem, hogy a wifi rossz, de nem volt vele baj, más alkalmazások működtek/működnek, de az Instagram nem.

Az a furcsa, hogy be vagyok jelentkezve ugyanezen a telefonon egy másik Instagram fiókba, ami gond nélkül működik, semmi baj nincs vele.

De a sajátomon nem tudok semmit nézegetni, a lapom sem tölt be, és ha keresnék valamilyen opciót, hogy jelszóváltoztatás stb, akkor is azt íjra, hogy váratlan hálózati hiba. Mobilnettel és wifivel is, ami más alkalmazásokban működik. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj, de nagyon megijedtem. Tehát azokat sem tudom megcsinálni, amiket írnak neten feltörés esetére.

Frissíteni nem tudom, mert a legújabb van rajta, ha kijelentkezek és vissza, ugyanez történik. Sehol máshol nem léptem még be. Kétségbe vagyok esve :(



2021. márc. 29. 12:39
 1/1 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott, de köszönöm a figyelmet az idetévedőknek!
2021. márc. 29. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!