Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi bejelentkezés?

Wifi bejelentkezés?

Figyelt kérdés
A routerem gond nélkül csatlakozik az internethez (antenna segítségével), a megadott felhasználónévvel és jelszóval. Régebben ha a telefonomon szerettem volna csatlakozni a hálózathoz, direkt a szolgáltatóm által megosztott wifi kapcsolatra való csatlakozás (tehát nem a saját wifi routeremre) és egy böngészőben beírt ip cím után kidobott egy MikroTik bejelentkező oldalt, ahol szintén betudtam lépni a felhasználó névvel, jelszóval. Ezt egy ideje már nem tudom megtenni, még csak rá sem akar csatlakozni a hálózatra semmilyen eszközöm, kivéve a routerem, de dinamikus ip beállítással nem, csak PPPoE beállítással. A dinamikus ip-vel régebben szintén tudtam csatlakozni. Tudok tenni valamit, vagy a szolgáltatóm tiltotta le ezt a lehetőséget?

2021. márc. 31. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:

csak PPPoE beállítással. A dinamikus ip-


ez a hiba

2021. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ép eszek jogétvágyat nekem


A pppoe: kisvirág@interware.hu

lelszó:34D56rrZ


A dinamikusnál meg automata CSAK nex nex nex


192.168.0.1

192.168.1.1

192.169.0.127


admin

admin


IP address: 192.168. 88.1 /24 (ether1 port)


[link]


:) Vajas kenyeret ne kennyek?

2021. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valószínű nem értetted a kérdésem, lehet rosszul fogalmaztam, de azért köszi!
2021. ápr. 1. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ird le még egyszer
2021. ápr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az internetszolgáltatómtól wifin keresztül kapom az internetet. Ezt a routeremmel pppoe kapcsolatra beállítva, név és jelszó beírása után (amit a szolgáltatóm generált) használhatom is, illetve a saját routerem wifi jelét tudom fogni más eszközökkel, van is net. De ha direkt szeretnék csatlakozni a szolgáltatóm wifijéhez (router használata nélkül), akkor számítógépen be kellett állítanom egy telefonos hálózatot, így már működik (erre pár perccel ezelőtt jöttem rá). Viszont ezt mobiltelefonon nem tudom megtenni. Van-e erre mód, vagy sem?
2021. ápr. 1. 01:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen router ?

márka tipus

2021. ápr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mobilon nincs rá mód.

De pont erre van a router, hogy ezt megtegye a végfelhasználói eszközök helyett.

2021. ápr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. ápr. 1. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!