Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem furcsa, hogy egyből...

Nem furcsa, hogy egyből eltűntek a problémák a Digi rendszeréből, amint bejelenkezett a 4iG?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 1. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2021. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Eddig se volt probléma errefelé.
2021. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4iG már a t-systemsnél is bepróbálkozott, abból se lett semmi.
2021. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Például a UPC-hez viszonyítva nagyon minimális problémák voltak a Diginél.
2021. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen problémákra gondolsz? Nem tapasztaltam változást.
2021. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
Nekem nem tűnt fel... Lehet, hogy azért, mert eddig sem voltak problémák, így az eltűnésük semmi változást nem okozott?
2021. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néha úgy érzem, hogy az ide firkáló, sok komoly ember úgy éli az életét, hogy a feje a seggében van. De az is lehet, hogy csak elvtelenül védik a Digit. Nincsenek problémák? Tényleg? Meséljetek még!


November 20, országos leállás:


[link]



December 12


[link]



Január 14


[link]



Február 10


[link]



A többit nem volt kedvem kikeresni, pedig van még. Jó reggelt kívánok! Ideje felébredni Csipkerózsika álomból.

2021. ápr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 volt már UPC-t? A havernak igen, több városban is lakott, de folyamatosan szívott vele. Szinte zéró feltöltési sebesség, folyamatos kimaradások. Én a linkelt kimaradásokból érdekes módon kb kettőt tapasztaltam, 1-2 órás kimaradások, lassulások voltak. És kb reggeltől estig a gép előtt ülök, ez a munkám, szóval azonnal látom ha valami gebasz van.
2021. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem tökéletes a szolgáltatás, de amíg jobbak, mint a többiek, addig nincs miről beszélni. Jelenlegi helyen 3 éve vagyok. Egyszer volt problémám, másnap, vasárnap reggel 8-kor jött is a szerelő, megjavította. Kíváncsi vagyok, hogy egy hasonló dilatációs probléma megjavítására mennyit kell várni a többieknél, vagy hogy elég-e egyszer szólni, vagy úgy kell kiimádkozni őket 8 szomszéddal? (Vidanet, telekom)
2021. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!