Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet beállítani a...

Hogyan lehet beállítani a wifit újra hogy működjön?

Figyelt kérdés
Új szerződést kötöttem a szolgáltatóval és mondták ott hogy kell majd átállítani a wifin dolgokat de nem igazán foglalkoztam vele, aztán pár nap után elment a wifi és most nincs sem telefonon sem gépen. Felhívtam a szolgáltatót és mondtak egy 5 szám és betűből álló kódot hogy azt beírom es működni fog újra. Én egyáltalán nem értek ehhez,néztem videókat erről de azok alapján sem sikerült megoldani,segítsen valaki légyszi

2021. ápr. 1. 16:08
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
Ugyan, melyik szolgàltató ez?
2021. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
100%

Esetleg ha pontosan leírnád, mit szeretnél, mi változott, milyen kódot kaptál, stb., akkor konkrét választ is kaphatnál a kérdésedre.

De ezk hiányában csak azt tudom mondani, amit a szolgáltatód: használd a kapott kódot és akkor jó lesz...

2021. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Hálózat nevét biztosan tudod.Rákattintasz a tálca jobb sarkában az internet ikonra, és a megfelelő wifi hálózatnál beírod a jelszót.Jelöld be,hogy automatikus csatlakozás.
2021. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!