Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Komolyan azt hiszi a google,...

Komolyan azt hiszi a google, hogy a személyes irataim küldözgetem majd nekik (életkor igazolás), csak hogy megnézhessek a youtubeon egy videót?

Figyelt kérdés
Többszörösen bukott adatlopó banda.

2021. ápr. 1. 22:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
29%
Húha, próbálj meg esetleg nem 12 évesként netezni, hanem írj be másik szülinapot :) Ha tényleg 12 vagy, akkor meg miért lepődsz meg? A 18as tartalom nem viccből az...
2021. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Pedig tényleg olyan videóknál is kéri az életkor megerősítést, amiben semmi brutalitás nincsen. Agyf. az egész. Ráadásul a megerősítésnél hiába írom be a születési dátumomat, nem megy tovább a következő lépésre, így eleve lehetetlen, hogy megerősítsem a koromat. :)
2021. ápr. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Argloss ***** válasza:
41%

EU szabályok miatt kérik.


[link]

2021. ápr. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#2 a feltöltő is be tudja állítani. Hozzáteszem, ha nem tudtad megnézni, akkor honnan tudod hogy nincs benne olyan tartalom?
2021. ápr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hogy kevéssel 18 alatt teljesen normális videót (régebben is láttam) nem tudok megnézni. A 10 évesek ha akarnak, úgyis néznek olyan tartalmakat, ami nem nekik való, tele ezzel az internet. Nem a YouTube korhatáros videói akadályozzák meg őket. A normálisak pedig nem tudnak megnézni egy filmjelenetet, amiben elcsattan egy intenzív csók. Kész röhej. :(
2021. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 valahol meg kell húzni a határt. Ha te kicsivel 18 alatt megnézhetnél valamit, akkor akik kicsivel nálad fiatalabbak, miért ne nézhetnék meg? Az pedig hogy máshol elérhető az ilyen tartalom 10 éveseknek, az elég gyenge érv. Attól hogy indiában lehet cigit venni gyerekeknek is, Magyarországon még nem.
2021. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
#6 Hát ebben a mai világban 12-13 éves kortól látnak a gyerekek erotikus tartalmakat, ha nem YouTube-on, akkor máshol. Persze, értem, hogy támadják a YouTube-ot, de a 18+ szerintem erős túlzás, a 14+ lenne az ideális szerintem. Vagy legalábbis azoknál a videóknál, amiben tényleg nincs semmi durva, csak mint az én példámban: egy filmjelenet. Amit a gyerek már 8 évesen is megnézhet, nem károsodik semmiben. :c
2021. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy látom a többség még nem találkozott az általam leírt problémával. Egyrészt elmúltam 18, másrészt nem a régen megszokott "írd be a születési dátumod" típusú beazonosításról van szó. Én arról beszélek, hogy a videót kizárólag úgy tekinthetem meg, ha előtte használom a bankkártyámat, avagy feltöltöm valamelyik okmányomat nekik. Hát meg a lónak a szerszámát a seggükbe. Főleg, hogy olyan videókról van szó a youtubeon, amiben pl. vki káromkodott egyet, ezért már 18+-os, de amúgy ha egy 10 éves beírja a googlebe, hogy pisikakianal, akkor nézheti a "tartalmat" napestig. Nagy IQ-ra vall ez a rendszer, mondhatom.
2021. ápr. 2. 10:51
 9/16 Alex Fly ***** válasza:
45%
Valóban, én még nem találkoztam ezzel. De nem értem a problémádat: ha nem akarod igazolni magad, akkor nem kötelező megtenned. Senki nem kényszerít rá...
2021. ápr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#5-7-es vagyok

Én találkoztam vele, pont az a bosszantó. Egyébként azóta találtam egy kiskaput, amivel nem kell megadni semmilyen adatot, csak egy bővítményt hozzáadni a googlehez. Mindjárt megkeresem és belinkelem.

2021. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!