Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren kapott hangüzenetb...

Donáth Gyula kérdése:

Messengeren kapott hangüzenetből hangfájlt akarok csinálni. Mi a módja, milyen (segéd)program szükséges hozzá? (Win 7 alatt futtatom a Facebookot, azon belül a Messengert.)

Figyelt kérdés
Zeneszámokat kell lekottáznom, hogy hangszeren játszva gyakorolhassam őket. Fontos volna emiatt, hogy offline is hallgathassam a dalokat, ezért kell belőlük saját hangfájl.

2021. ápr. 2. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Régen böngészőből lehetett megoldani, a facebook mobil verziójában jobb kattintással le lehetett tölteni..


De a helyedben én megkérném a küldőt, hogy e-mailben vagy könnyen letölthető formában adja át az eredeti felvételt

2021. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkíséreltem laptopról, sajnos nem sikerült, föl sem kínálta az opciót a messenger. A javasolt módszerhez folyamodtam: megkértem a küldőt – szintén messengeren –, legyen szíves megpróbálni hangfájlt szerezni vagy készíteni, illetve küldeni.
2021. ápr. 3. 07:24
 3/5 anonim ***** válasza:

A Messenger valóban nem kínálja fel az opciót.


Próbáld meg a [link] - on keresztül. A hangon jobb kattintással letölteni (hivatkozás mentése)

2021. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérlek pontosíts. Rámentem az általad adott linkre, de abból nem láttam rá a chat (messenger) üzeneteimre. Kérlek, légy szíves "szájbarágósan", kattintásról kattintásra megadni a teendőket. Előre is köszi!
2021. ápr. 4. 15:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Már régen nem használom egyáltalán a facebookot, így csak néhány tippet tudok adni


Elvileg felül ott kell(ene) lenie az "üzenetek" hivatkozásnak, bár lehet, hogy az évek során ez már megszűnt.

2021. ápr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!