Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az ha én hívok meg...

Miért van az ha én hívok meg valakit nCore-ra azoknak 1-2 év múlva inaktívnálják a fiókjukat?

Figyelt kérdés

Eddig 4 embert hívtam meg az mind távozott az oldalról, így vagy úgy…

Kettőt töröltek a másik kettő meg nem lépett be.

8 hét után lesz az hogy csak már utalássál lehet újra aktív a fiókjuk ugye?

Mert az egyik pont 8 hete volt a másik meg 35 hete aktív…


Persze egyikőjükért sem kaptam semmit…



2021. ápr. 3. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egy-két dolgot akartak letölteni, aztán a többi nem érdekelte őket.
2021. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt az érdeklődés vagy nem is volt. Nekem egy barátom ker mindig meghívót O fel se használja, csak ker meghívot, ez a hobbyja.
2021. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan nem gondolnak a jövőre.


Olyat is ismerek, akinek egy szál (2 évados) sorozat miatt kellett volna nCore fiók. Csak azt töltötte volna le, s hagyta volna aztán az oldalt. Persze pár év múlva megink kell általában valami, s akkor megint meghívót kéregetnek az ilyenek.

2021. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mintha akkora nagy kincs lenne egy ncore fiók, meg akartam ma nézni egy RTL-s sorozatot, ami csak előfizetéssel nézhető meg az RTL moston (házasodna a gazda), de az sincs fent. Akkor mire ez a nagy felhajtás mint legnagyobb magyar torrentoldal. Semmivel se jobb, mint bármelyik másik nyílt kereső.
2021. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%

Na az nCoreral hagyjál. Jobban megéri előfizetni Go-ra vagy bármelyik streamingre (talán HBO Maxra is, még úgy is, hogy itthon nincs is), abból az 1 havi "prémium" árból, ami után 7+ év accounttal ugyan úgy törölnek az összes meghívottal,

Pénzemet benyelték! Egy vicc az egész.

2021. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5#

Mi?

Miért kellene prémiumot venni nCoreon?

Törölni maximum akkor szoktak ha pénzért adsz meghívót…

Aki engem meghívót nem volt fent évek óta…

Már biztos neki is korlátozták, engem mégsem büntettek meg pedig lassan nekem is 7 éves a fiók…

Még egyszer sem vettem prémiumot mert minek?

Elite rangú vagyok, alig van korlátozás rám az oldalon!

2021. ápr. 3. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Engem most sok év után felfüggesztettek, hogy állítólag 8 hétig nem léptem fel. Nem tudom felléptem-e, torrentek futottak, az bizros, de a webes felületre tényleg lehet, hogy nem léptem be. Viszont az üzenet, amit írnak, a legócskább nigériai átverés. Ha fizetek 1 vagy 3 hónap prémiumot, 20 vagy 30 dollárért, akkor visszaállítják. Viszont fizetni csak egy szent helena szigeteki domainen lévő képmegosztó oldlaon lehet, ott kell megadni a bankkártya adatot. Tényleg van olyan, aki ezt megteszi? Elsőre azt hittem, valaki feltörte az ncore-t, de a Facebook odlalon láthatóan mások is így jártak, és nem kaptak olyan megerősítést, hogy ez nem a valódi oldalon lenne, sőt február 27-i poszt, hogy cc-ről .pro domainre váltottak. Akkor ezt most hogy? Za biztos, hogy egy ennyire gyanús oldalon nem adok meg bankkáryta adatot, virtuálist sem, ami hozzám lenne köthető.
2021. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Na az nCoreral hagyjál. Jobban megéri előfizetni Go-ra vagy bármelyik streamingre :D


5 válaszadó szerintem te nem vele tisztában, hogy mekkora kincs az ncore.

2021. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
feb25 vettem prémiumot, pont a .pro domainre váltás előtt, igenn a .sh odalon fizettem. MÉG nem tűnt el pénz a számláról. még.
2021. ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!