Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy hogy engedte a facebook,...

Hogy hogy engedte a facebook, hogy messengeren írhassak egy olyannak, akinél le vagyok tiltva üzenetbe?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Írni írhatsz, de a címzett nem kapja meg.
2021. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudtál irni neki, akkor nem vagy letiltva. Lehet, hogy le voltál, de azóta feloldotta a tiltást.
2021. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy írni lehet neki, mert a tiltást direktben nem mutatja ki, de a címzettnek az üzenet nem fog kézbesítődni.

Az ilyen azonnali üzenetküldő appok jellemzően a letiltás tényét nem hozzák a felhasználó tudomására.

2021. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem oldotta, mert nincs ott, hogy üzenet. Aztán gondoltam még megpróbálom megint és ismét elküldte, csak üres fehér karika van ott.
2021. ápr. 3. 19:21
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 mármint, hogy nem kapja meg azt jelenti, hogy csak akkor fogja látni "esetleg" ha megnézi az engedélykérésekben a kéretlen tartalmakat???


Tehát olyan, mint az üzenetek figyelmen kívűl hagyása?

2021. ápr. 3. 19:25
 6/10 A kérdező kommentje:

#3 Tehát olyan, mint az üzenetek figyelmen kívűl hagyása?



Azt jelenti, hogy csak akkor fogja látni "esetleg" ha megnézi az engedélykérésekben a kéretlen tartalmakat???

2021. ápr. 3. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon BÁRMI megtörténhet


Tiltólistán lő személy is tudott írni haveromnak (megnéztük, letiltotta, és mégis írt neki, de a haverom mér nem tudott rá válaszolni WTF)


Egy undorító hibahalmaz az egész, gyakorlatilag semmi sem úgy működik rajta, ahogy azt elvárhatnánk.

2021. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ott a pont. Mellesleg az illetővel tudtam beszélni telefonon és visszaoldotta a tiltásomat.


De utolsó igazad van, tényleg évről évre, ahogy újítják a facebookot, egyre szarabb lesz.


Sok olyan beállítás meg minden, amire nem is lenne szükség egyébként, mert fölösleges.

2021. ápr. 3. 23:14
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 Gondolom azért tudott a haverodnak írni, mert messengeren lehetett tiltva.

Ha valaki facebookon van tiltva, akkor az aztán végképp nem küldhet üzenetet, mert ott lesz neki egy sáv a beszélgetésben, ami azt írja: Ő nem érhető el a messenger alkalmazásban.

2021. ápr. 3. 23:54
 10/10 anonim ***** válasza:

#9 facebookon tiltotta, fent is volt a tiltottak listáján mégis a tiltott személy tudott a haveromnak üzenni, csak visszafelé nem.


De egyébként nem ez az egyetlen ilyen eset, és rengeteg egyéb "furcsaság" is megtörtént már.


Nem véletlenül hagytam ott.

Sokkal jobb az élet nélküle

2021. ápr. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!