Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hol melyik oldalon...

Szerintetek hol melyik oldalon érdemes híreket olvasni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Portfólió, 24.hu stb.

Szerintem az a jó ha minél több oldalt olvasol el így a keresztmetszeti dolgokból tudsz következtetni.

2021. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ott ahol olyan hírek vannak amik téged érdekelnek?


De a legbiztosabb az, ha több helyről tájékozódsz. Lehetőleg olyan helyről ami a kormánytól független és esetleg külföldi hírportálokat is követsz és onnan is tájékozódsz.


Informatika témakörben pedig az a legjobb, ha keresel magadnak pár olyan youtube csatornát vagy blogot/fórumot ahol normális információkat kapsz olyan személyektől akik hitelesek és követed a munkásságukat.

2021. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Érdemes egyáltalán? Minden oldal valamelyik politikai párt vagy érdekszervezet birtokába van. A saját érdekeiknek megfelelő híreket fogják közölni és a saját érdekeikhez megfelelő módon fogalmazva és átfogalmazva ferdítve mint ahogy valójában vannak.
2021. ápr. 5. 13:25
 4/14 A kérdező kommentje:
"Portfólió, 24.hu stb" Mielőtt ajánlotok valamit indokoljátok meg hogy miért éppen azt javasoljátok? Mért jobb mint más oldalak?
2021. ápr. 5. 13:29
 5/14 anonim ***** válasza:

Euronews,szabadeuropa.hu

Mert ezek kiegyensúlyozottak.

2021. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Na a szabadeuropa kiegyensúlyozott? Ugyanúgy befolyásolt csak épp az ellen oldalról.

Ezért jó ha sok oldalt olvasol és összevetsz.

2021. ápr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kriszpo ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen politikai beállítottságú vagy.

A függetlenek is valahova húznak...

2021. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szerintem akár milyenek vagyunk hiteles tartalomra nehezen lelünk! Ha meg igen úgy sem ad érvényt neki senki!


Mi van ha azt mondom hogy az összes érdekel és egyik sem egyszerre?

2021. ápr. 8. 10:22
 9/14 anonim válasza:
Nekem az fontos, hogy -bárhol is olvasom- mindent pici fenntartással fogadok! Persze, ha valahol rendszeresen megbízhatónak ítélem meg a leírtakat, ott kisebb a fenntartásom. na meg: élesen megkülönböztetem, hogy amit olvasok, az tény, vagy pedig vélemény. ha vélemény, akkor azt hihetően alátámasztják-e valamivel. De mindennek nem tudunk úgysem utána menni, ezért marad mindig a pici fenntartás. A manipuláció kísérletének van nehány jele, ha ilyenbe belebotlom, azonnal megszólal bennem a "vészcsengő" (Sokat tanultam pl. Aronson: A rábeszélőgép c. könyvéből. Tényleg! Újraolvasom. :)
2021. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet ezeket fel osztani melyik mi? Fel tudsz nekem kategorizálva sorolni sok oldalt?
2021. ápr. 8. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!